Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде и аз да се похваля за нова придобивка...


faraona

Recommended Posts

Днес следобед станах собственик на едно скутерче. От доста отдавна се бях заканил да си взема, ама нали съм си карък все нещо ме спираше, пък и ми писна да чакам в задръстванията(особенно в пиковите часове). И така до днес, когато отидох и си го купих. Предстои му регистрация. Много му се радвам, направо не ми се слизаше от него. Няма такова удоволствие... :smt004 smile113 \:D/ smile101 smile174 smile101[attachment=0]3_image_1.jpg[/attachment]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много е красиво, със здраве да фърчиш със Жълтанчо. :mrgreen: smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е ли Шкода бре.

Хах. Бъзикам се. Фараоне със здраве да се возите и много да се слушате. Ей по улиците като видиш Шкода да й направиш път!!! Аа, и да му туриш клубен стикер. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един колега по скутер :) Честитооо !

НЯма да стжаляваш, аз дори днес съм със скутреа, не можах да му намеря зимна гума иначе и на сняг ще карам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес бях със скутера. Времето беше супер, но както споделих в една друга тема, аз съм си къкрък и такъв ще си остана! Свършихме днес работа в 12:30, и си викам супер-ще ида да го регистрирам. Отивам аз в КАТ и там ВСИЧКИ компютри сдали багажа- син екран! казаха "за днес приключихме поради технически причини" smile183 Полудях!!! От КАТ обратно до другия край на града! За сефте ходя с мотор на работа и Установих че мода да мачкам чаршафите още 15 мин. допълнително, щото отидох много рано пих кафе и изпуших половин кутия цигари докато чакам шефа и останалите колеги (по професия и по ППС smile101 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес официално съм регистриран в КАТ! Номера ми е РВ 2911 М!

smile101 smile050

 

ПП: И все пак си оставам ВЕРЕН ФЕН на ШКОДАТА! smile194 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.