Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново за оборотомер Фелиция


Biso

Recommended Posts

След многократно обсъждане по темата,така и не стана ясно ако на Фелиция 1.3 карбуратор-без оборотомер,се

монтира цялото табло с оборотомер от 1.3 mpi като направо се свържат двете големи букси ,ще се задейства ли оборотомера или трябва допълнително да се вземе сигнал за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сигурно ... на карбураторна Фелиция се слага платка от карбураторна с оборотомер и се връзва допълнително маса на моторчето на оборотомера т.к. ако сложиш от инжекционна уредите няма да показват ... на инжекционна се връзва директно от същата с оборотомер и нищо допълнително и работи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,аз не обърнах внимание,че колата е карб,а таблото е от мпи :!: Ако намериш табло от глх карбуратор 1.3 ще работи всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност съм правил обратния вариант от карбураторна на инжекционна и уредите не проработиха ( бензин и температура ) после , когато сложихме платката на карбураторна оборотомера пак не зацепи и чак като му сложих масата проработи ( явно липсва някъде по коплунзите ) , но така ми беше по - лесно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,за инфото.Лошото е ,че табло с оборотомер от карбураторна се намира все по-тудно .Имам няколко предложения,но те са от инжекциони.

p.s.The Best Forman,има ли нещо ,което да не знаеш,като ти чета постовете мисля,че спокойно можеш разглобиш и сглобиш една Шкода до последния винт. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman,има ли нещо ,което да не знаеш

Има , ма не си го признавам ;)

мисля,че спокойно можеш разглобиш и сглобиш една Шкода до последния винт.

Вече е правено viewtopic.php?f=44&t=10092 smile115

 

П.П. Ако видиш зор с намиране на табло мисля , че и от Фаворит оборотомера ще ти свърши работа т.к. си върви в комплект с платката , само дет няма да имаш часовник и ще се наложи да търсиш плака и стрелка отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Biso написа:

The Best Forman,има ли нещо ,което да не знаеш

той им знае и кътните зъби....

Че даже и между тях какво има. Нали зъболекар ша става. smile001

Гена колко трудна ще бъде смяната (не физическата разбира се), че нещо като да почвам и аз да се замислям на тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.