Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с централното!!!!!!


boban81

Recommended Posts

Здравейте,имам Октавия1 1.9 тди,комби,2005г.С дистанционното заключвам и отключвам всички врати,без шофъорската,тя се заключва и отключва само с ключа.Интересно е че не работи и от копчето на вратата.Другия проблем е че не мога да управлявам и подгрявам лявото огледало.Казаха ми майстори електричари че е от машинкта на вратата,но я пробвахме с един от тях и тя си работи.После казаха че е от блока за управление,който се намира в предната лява врата,пробвах вече няколко блока втора уптотреба,но нищо не се променя- и това ме кара да мисля че не е и от блока!!

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За огледалото - не знам дали на Октавия слагат огледала, които не са отопляеми и електрически, особенно лявото, но ако ги има и колата е имала инцидент, може да е заменено с такова - нито ел., нито подгряване... Други варианти за които се сещам - предпазител или прекъснат кабел. За неработещата врата обаче...нямам си идея. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Така е откакто си я купил или от скоро? Питам, защото има настройка в ECU-то дали и кои врати да се отключват/заключват с централното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е от 1 месец.Колата е купена чисто нова и преди 1 година и изтече гаранцията.Имаме 3 такива Октавии,същия проблем го има и още една от тях.Интересно е ,че дори да е от машинката,която изпробвах и работи има проблем и с огледалото-лявото

?????????

Напрво не знам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава остава да е комфорт-модула, който се намира в ляво под волана. Ум не ми го побира. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.