Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за секрет на гумите...


Боби Доктора

Recommended Posts

Преди време werz го закъса. Сега - аз. Проклетите айдуци (когато ми откраднаха зелената - Марта) са ми задигнали и секрета за гумите. Установих го едва днес, когато тръгнах да сменявам предни накладки.

Колеги, може ли да Ви помоля да "преровите" колите си за секрет (оригинален шкодов) с 11 (единадесет) зъба. Необходим ми е само за развиване. После болтовете ми отиват на боклука :smt019 За да не се притеснявате - ако някой открие такъв - пишете ми на лично. Предварително БЛАГОДАРЯ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаеш, че в Еура Шпек ги имат всичките и могат да ти продадат дори и накрайник, та да не изхвърляш винтовете (незнам дали е удачно). Ако не, поне могат да ти ги развият и няма да ти искат пари (поне не много). Иначе, моя ти го давам веднага, ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз моя ти го давам, но мисля, че не са еднакви :-k Имах същия проблем с едната фабия, взех секрета от другата и не пасна, после взех на Окти и пак не пасна. Явно има няколко размера :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам са 12 различни модела секретите. В ЕТ ги имат всичките със сигурност, най-добре там отивай.

 

ПП: Утре сутрин и аз съм там, може да се засечем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам секретен за Фабия 1, Фабия 1 (едишън 100), Октавия 2 и Супърб 2......Ако някой от всичките ти свърши работа - пращам веднага... :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах днеска в ЕТ и ми казаха, че имат ремонтен комплект с всички видове секрети и ще ти го развият стига да е оригинален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах днеска в ЕТ и ми казаха, че имат ремонтен комплект с всички видове секрети и ще ти го развият стига да е оригинален.

направо да ти сменят и накладките... :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат 5-6 секрета от 52!Иначе на всеки секрет има номерче запомни го и следващия път може да поръчаш само секрета.За мой късмет имаха моя-иначе доста от секретите са загубени от куфарчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.