Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ремък или верига


d_zl_pet

Recommended Posts

Здравейте, поздравявам всички от форума. :D

От около два месеца и аз съм собственик на Шкода.

Това е първия път в който пиша във форума, затова ако нещо объркам или питам за неща които ги има някъде, моля за извинение.

Сега и моя въпрос: Имам Skoda Fabia 1.4 44KW произведена 2001 г. двигател AZE, може ли да ме ориентирате този тип двигател с ангренажен ремък ли е или е с верига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 1.4 44kw AZE и е с верига!струва около 36 кинта и е много кофти за смяна!Аз лично успях да се пребора с мойта!Ако имаш въпроси питай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, поздравявам всички от форума. :D

От около два месеца и аз съм собственик на Шкода.

Това е първия път в който пиша във форума, затова ако нещо объркам или питам за неща които ги има някъде, моля за извинение.

Сега и моя въпрос: Имам Skoda Fabia 1.4 44KW произведена 2001 г. двигател AZE, може ли да ме ориентирате този тип двигател с ангренажен ремък ли е или е с верига.

Ангренажна верига к-т със зъбните колела - от метал са - цена 39,00лв

Сменя се на 60 000-70 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.