Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция 1.3 мпи , ниски обороти


IvailoGG

Recommended Posts

Здравейте колеги , имам един проблем с колата . На газ в ниските обороти се появява едно тресене (на бензин нищо) , при подаване плавно на газ до 1400-1500 оборота тресенето се запазва , след това изчезва (на бензин пак нищо) . Сменени са мембраните на изпарителя , едно от клапанчетата на 1-ва степен , проверени са всички пътища на газта като всичко е правено не хоум мейд , а при хора които се водят специалисти. Свещите са сменяни скоро преди 2 седмици , въздушен филтър сменен преди месец . А забравих газовата уредба е Landirenzo , до скоро този проблем го нямаше , а забравих клапата е проверена и изчистена от всякакъв нагар . Ами сега ? Ако някой има идея нека сподели ще бъда благодарен :) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещи ... ако закачиш колата на газанализатор и задържиш мотора на оборотите , в които прекъсва ще видиш , че ти е бедна сместа т.е. няма изгаряне ... сменяш свещите и изчезва проблема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз това и направих смених свещите преди седмица почти две като си мислех , че е от там проблема , но уви не се оправи.В момента съм с NGK двуполюсни , топлинно число всичко е съобразено с колата ,обаче пак си тресе. Един от газаджиите ме посъветва да си сменя гумичките на бобинния блог , тъй като ако били поизпечени било възможно да прескача искра от някъде . Звънях тук в един магазин във Варна да питам дали имат гумички , отговора беше че имат само бобинен блог който струва над 120 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз точно когато бях с NGK разбрах , че може да има такъв проблем ... сложи едноелектродни Champion или BERU и мисля , че ще си решиш проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.