Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ в избора на Fabia


Grace

Recommended Posts

Абе,Grace и колегата ФИлия,вие уж сте големи баровци и бизнесмени,обикаляте цяла Европа,а започнахте с туби и нафта да превозвате smile091 smile091 smile091 и преливате =D> и едни цигански сметки и изчисления...

Сами си усложнявате жовота...

Без лоши чуства и поздрави smile159

 

Blackpearl: според правилата, писането с големи букви не се толерира!

Mи че може бизнес с нафта да развивам у ивропата бре колега, какво лошо има? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Grace

    23

  • bega4kata

    8

  • ФИлия

    7

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Абе,Grace и колегата ФИлия,вие уж сте големи баровци и бизнесмени,обикаляте цяла Европа,а започнахте с туби и нафта да превозвате smile091 smile091 smile091 и преливате =D> и едни цигански сметки и изчисления...

Сами си усложнявате жовота...

Без лоши чуства и поздрави smile159

 

Blackpearl: според правилата, писането с големи букви не се толерира!

Mи че може бизнес с нафта да развивам у ивропата бре колега, какво лошо има? smile159

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста странни въпроси и отговори, излишни мнения и предрасъдъци, според мен всеки трябва преди да купува да знае какво иска, ако искаш автомобил които и перфектен за нуждите на ежедневието 1.9 тди е перфе, ако искаш мошност без граници и си много отворен и газар купуваи поршета мерцедеси бмв-та които са по 300 коня и си газар, всяко удоволствие си има цена, аз фабията си карам както си искам и сам доволен мога и с 80 мога и с 180 може да гори 4 може и 10 =)

 

Kак така европа не кара на дизел,като съдя по предлагането на повече дизели и автомобилите 2ра ръка нов внос ми те на 80 процента са дизели, аз не сам ходил много по европата кажете вия че ми стана интересно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Госпо'йце - вземи си Октавия 1.8Т - няма да е кой знае колко по-скъпа от Фабия 2001-2002! Разликата, колкто и да си мислиш, че няма /нали спомена, че са в един клас Фабия и Голф... smile012 / - я има! Да вземем например междуосието, което е различно, а от там идват мноооого други неща, които би трябвало да се досещаш, имайки предвид образованието и професията ти :idea:

Еврапа не продава дизелчета според момето, въпреки че данните за продажби на нови автомобили сочат едни цифри /над 55%/ в полза на дизел-вървящите машинки. Ама тези данни са изкривени...

Зачетох темата и под влиянието на толкова инженерни мнения, изсипали се от нечия клавиатура, се замислих и реших: продавам 1.9 турбо дизел на който се налага да се сменя 2-ра предавка при достигане на 7 км/ч., а стигнете ли изобщо до 40 км/ч., задължително е да сте на 4-та предавка!!! За комфорт - забравете!!! Може и замяна за бензинов автомобил, но дзвер искам - като ще е каране - да е като на бял човек, че до сега се мъчих кат' полуидиот... Демек - коли, под 8 цилиндъра, изобщо не ми предлагайте като бартер. Даже за Вайпър се замислям, че той пък ми е неудобен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В действителност ускорението и разхода на гориво са важни...но не са определящи при избора. Изборът, колкото и странно да изглежда в повечето пъти е емоционален...колкото и да го отричат някои.

Веднъж като седнеш, покараш, посегнеш да включиш нещо....и рязбираш дали това е "Твоята кола". Карайте колите, преди да вземете решението си,и то същия мотор и същото обурудване което смятата да купите.... Сама ще разберете всичко.

Поздрави

ПС1. Като чета написаното....според мен Fabia не е "Твоята кола"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС1. Като чета написаното....според мен Fabia не е "Твоята кола"

 

Абсолютно подкрепям. След като, както каза Велко, се изляха сума ти постове с инженерна насоченост, говори се за 6 и 12 цилиндрови двигатели, стигам до заключението, че "Нейната кола" е Бугати Вейрон - хем е бензиново(не трябва като вдигнеш 40 да включиш 4 скорост), хем има добро ускорение, хем има не 6, не 12 - ами цели 16 цилиндъра :smt004. Колежке, като я вземеш, да не пропуснеш да се похвалиш, пък и някоя снимка да пуснеш - да оплакнем очи :smt032 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бех казал че колата е s3 като това http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1 или една астра бертне като тази http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1 ако разбира се 200 коня не са малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода Фабия 1.9SDI най-добрата :) 3.8 извън градско 120км/ч :)
Баш толкова икономична не е!Освен твойта да е с 7 ск. smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал на Фабия 1.9 SDI - София -Ботевград - София при скорост 90-110 - разход според комщютъра 3.9. След напълването отново на резервоара разхода беше точно толкова (3.9)

 

Но мисля че е време да престанем с тази безмислена тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тая тема си стана за "Всеки за всичко" и да си спамим в нея ... Смислените мнения са 2-3 в самото начало и след това ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.