Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето защо точно с румънци е свързано некадърното паркиране.


simichoil

Recommended Posts

Колеги - днес ходих до Практикер и видях нещо много интересно. Румънска Шкода беше паркирала по невероятно некадърен и нахален начин.....и ако след това някой се чуди от къде идва приказката "спрял като румънец" - да погледне снимката по долу :-) Заема място за 4 (четири) коли.

 

post-1803-13845307751_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - днес ходих до Практикер и видях нещо много интересно. Румънска Шкода беше паркирала по невероятно некадърен и нахален начин.....и ако след това някой се чуди от къде идва приказката "спрял като румънец" - да погледне снимката по долу :-) Заема място за 4 (четири) коли.

 

[attachment=0]DSC00425.jpg[/attachment]

 

Ето де бил ключа от бараката.

Значи аз живея в "румънски блок" smile169 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, явно и аз имам съседка "румънка", която паркира по доста безумен начин в подземния гараж :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, ама сте и вие едни - човека пази местО на останалите от групата, да не се загубат пак некъде и да одЪт един по един из враждебната Румелия :mrgreen: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Испанците също паркират странно (италианците са абсолютно същите, но нямам снимков материал за доказателство).

Една дама разбута поне 10 пъти съседните коли отпред и отзад за да си отвори повече място за паркиране, но не я снимах защото тя ни наблюдаваше със същия интерес с който я наблюдавахме ние :mrgreen: .

post-2459-13845307756_thumb.jpg

post-2459-138453077588_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За испанците и аз мога да потвърдя.

 

А за германците ми направи впечатление, че при перпендикулярно паркиране влизат напред с муцуната, а излизат на заден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз бачкам в Практикер и мога да ви кажа че по тази логика голяма част от клиентите, (а и някои от колегите) са румънци! :lol::lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fabia_man9353 :smt017 :smt017 :smt017

Мислех нещо подобно да кажа, но мисля, че формулировката ти е най-точната.

Чакам мнение от работещ във Кауфланд ( ако може в Младост) той дакаже каква народност са там ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам първата снимка...и се сещам за едно определение кото звучи като..."Паркирал като арабин в пустинята"....разбира се паркинга съвсем не е пустиня....и съвсем не само румънците го могат това....Веднъж един такъв...нарочно го блокирахме с 4 коли на празен паркинг...(три коли и бус де).....

Беше голям смях....още повече, че човека беше широко скроен, не спираше да се майтапи....но за това друг път...

А за паркирането с разбутване няма да забравя първия път, когато видях този стил...в Торино... От тогава, понякога се сещам като спирам колата си и я оставям на скорост за този случай...

Поздрави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз бачкам в Практикер и мога да ви кажа че по тази логика голяма част от клиентите, (а и някои от колегите) са румънци! :lol::lol::lol::lol::lol:

Мен ми прави впечатление особено на практикера (защото местата са пред входа точно) колко много инвалиди има които карат нови коли и се чудя чудя пък после се светвам - те са МОЗЪЧНИ ИНВАЛИДИ най вероятно. :smt019 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като не искам да ми дрънкат вратите спирам в по-далечния край на паркинга, който е по-малко ползван а не пред вратата където се бутат всички маймуняци smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Румънка от България :mrgreen:

Каката слезе (не беше руса), огледа как е паркирала, хареса се и отиде на пазар.

И това с Шкода!!! smile150

Движението тук и по това време е доста натоварено. 5 мин. чаках да се отвори дупка в движението, за да направя снимка без да мине кола пред мен.

post-2052-138453083183_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.