Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове с лупи за Fabia


Recommended Posts

Мисля да сложа ксенонче на Фабията на жена ми, но за целта преди това трябва да закупя фарове с лупи. Някой има ли впечатление от тези http://www.superskoda.com/fabia/headlig ... projectors

 

 

skfa013-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са грозни човек-не си купувай такива.

 

Имаше от старите тука в родните тунинг магазини (сайт) за около 400лв 2та-страшен фар!

 

Ама тука не се вижда мн добре!

Skoda-Fabia-42755.jpg

 

Ето тук-една от Докси! smile113

010946445.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са грозни човек-не си купувай такива.

 

Имаше от старите тука в родните тунинг магазини (сайт) за около 400лв 2та-страшен фар!

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз мисля да сложа ето тези http://www.emk-33.com/shop/index.php?cPath=412_413_424.

 

Доколкото мога да преценя са същите, като тези които е дал колегата по- нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, а аз си мислих, че ги няма вече по магазините :) Тези Ще са колеги, изглеждат много по-добре :)

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, спор няма, но мисля че в Еуратек са към 800 лева за единия :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открай време искам да си взема такива-но някак си не мога да се престраша да си сменя оригиналните фарове.

Ако взема да се навия,може да направим някаква схема за бартер?

Мойте за твойте (ако си вземеш черни)? :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От оригиналния ксенонов фар за Fabia (RS) по-хубави няма.
:smt017

Коко,това го напиши в една друга тема :lol::lol::lol::lol:

Ама си е така :smt017 smile159

viewtopic.php?f=1&t=13239 това имах в предвид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl Със сигурност няма да взема черните, защото няма да отиват на цвета на колата, иначе мерси за предложението. bega4kata найстина оригинални фарове с ксенон от Октавия 1 ще паснат по-добре на красавицата на Redline__

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, като ще е гарга да е рошава :arrow: ако трябва го отложи малко и тогава си сложи оригинален ксенон. Лично мнение иначе съм ЗА черните.

 

На Redline__ не му се прави конверсия към Facelift, понеже си имаме вече една с оригинален ксенон във семейството. Нека са различни. ;) Иначе и аз и брат сме съгласни, че оригиналния ксенон стои по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, като цяло си прав, но тази операция я направих с Октавията. Два пъти ми се струва малко прекалено :)

 

Само се опитвам да се разубедя и да се навия на тези за 450 лева, но като се познавам, като нищо ще се метна на оригинален :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От оригиналния ксенонов фар за Fabia (RS) по-хубави няма.
:smt017

Коко,това го напиши в една друга тема :lol::lol::lol::lol:

Ама си е така :smt017 smile159

viewtopic.php?f=1&t=13239 това имах в предвид

smile169viewtopic.php?f=1&t=13239
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.