Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кожена тапицерия


stefan l

Recommended Posts

Свети индикацията казваш :-k Това значи ли, че ще сработят или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети индикацията казваш :-k Това значи ли, че ще сработят или не?

 

Ако свети значи има проблем. А ако има проблем значи, че не работи ...

 

stefan l,

Без да се обиждаш, но Sony досега фотоапарат не са направили. И тоя баланс на бялото ти е унищожил снимките, а от там ефекта на аудиторията... Но това наистина е друга тема smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, значи ако си сложим кожен салон, няма да работят страничните въздушни възглавници :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро трябва да се поизтрият грешки. Предполагам са давали на контакт докато седалките не са били монтирани и ECU-то е записало грешка. Ако се изтрие и всичко е вързано правилно не би трябвало да има проблем ... освен, че за да се отвори airbag-а трябва тапицерията да е "цепната" за да има от къде да излезне... Не знам какъв ще е ефекта без тази "цепка" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офф-а

PRR:

Ако се стигне до там да се чудиш дали страничните еърбези ще сработят или не...

ако въобще им се наложи да сработят - надали след това ще ти трябва кожения салон (дори и колата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на майсторчетата. Справили са се отлично. А аз пък ти завиждам ( благородно естествено ) smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих сайта на момчетата и пуснах нещо като запитване, дано отговорят, защото сериозно съм решил и аз да поразкрася колата ми :) Иначе колега, колата ти е станала много добре, честито и мерси че сподели за да може да се възползваме и ние!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Редлайн, в ЕТ е над 3000, първо и второ г-н Писашки, много точен човек и изключителен професионалист, когато го попитах дали кожената тапицерия е от естествена кожа, ми отговори с вдигане на рамене...

 

Информативно за незапознатите колеги: заводксият кожен салон е от естествена кожа там, където тялото има допир с нея. С 2 думи страниците и гърбовете са изкуствена (корите на вратите също са естествена).

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и за L&K се отнася.

 

Колкото до светещите ламБи на колегата, най-вероятно с тестер ще се оправи, понеже са откачали буксите на AirBag-ците в седалките без да откачат първо акомулатора... ако са толкова големи майстори и всеки ден се занимават с това, би трябвало да знаят, че така се прави :-k . А свети ли лампата, нито един не излиза при необходимост :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и за L&K се отнася.

 

Колкото до светещите ламБи на колегата, най-вероятно с тестер ще се оправи, понеже са откачали буксите на AirBag-ците в седалките без да откачат първо акомулатора... ако са толкова големи майстори и всеки ден се занимават с това, би трябвало да знаят, че така се прави :-k . А свети ли лампата, нито един не излиза при необходимост :mrgreen: .

Акумулатора не е откачан, защото мойто условие беше да си карам колата, докато ми се прави хубостията (2 дена без задни седалки и задни кори, след това 2 дена без предна дясна и предни кори и на края 2 часа при майсторите). ЛамБата се оправя, както си описал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__ Това и за L&K моделите ли се отнася?

икономия

то и като си купиш кожен президентски офис стол,и той само отпред е с естеств.кожа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:ама пише ест.кожа само smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е икономия!Най-захабяващите се части са от изкуствена кожа,която явно е по-здрава!

не винаге е по здрава,но е по-ефтина със сигурност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, значи ако си сложим кожен салон, няма да работят страничните въздушни възглавници :-k

 

 

Не е точно така ! Напротив ще си работят . При мен дори са направени с еденични шевове отвътре охлабени ! Но аз заложих на Вилнер .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане,наистина на живо и цвета на кожата и изработката изглеждат много добре. :smt017

Та и аз от вчера,след срещата, съм се замислил по въпроса ,да облека и мойта Окти с кожено кожухче. smile178

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. На живо изглежда мнооого по-добре от на снимките. На снимките (особено първите) си е ... циганийка ](*,) Но на живо е друга ракия :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, отново благодаря за хубавите мнения и отново - да ви се връща!

Ето ви и една гатАнка: от какъв автомобил е интериора и колко фотошоп (или фотопейнт) е приложен в снимката - много или малко? А може и някой да го е виждал на живо - що не :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.