Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кожена тапицерия


stefan l

Recommended Posts

Здравейте!

Още миналата година бях пуснал тема със същото заглавие, но не можах да я намеря.

Каних се, каних се цяла година и най-накрая се наканих (хубавите работи бавно стават).

Ето го резултата:

 

 

 

 

 

Материал - телешка напа, изпълнител - Автоинтериор

Във вторник ще бъдат готови предните седалки и облегалките за кратуни, така че, следва продължение...

 

П.П. Кафявото е по-тъмно от колкото изглежда на някои от снимките.

edit: http://avtointerior.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението е много добро. :smt017

И колко ти струва ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таз мноо арна бре Танасе ... я сподели за колко време стават тез красоти и естествено на каква цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми струва 2000 левчета... Започнахме в сряда и, ако е дал господ, свършваме във вторник.

Благодаря на всички за хубавите оценки и, както се казва, да ви се връща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило :) И аз ще я правя скоро тази операция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

И от мен едно голямо БРАВО!

 

От други места също съм чувал добри отзиви за момчетата...

 

поздрави и със здраве да се отъркваш в новите дрешки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кафяво?!!!

 

Може би,черно и сиво? :-k Но пък важно е колегата да си я харесва! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в началото на темата се опитах да поясня, че кафявото не е такова, каквото изглежда на снимките, а то май и черното не изглежда съвсем черно. Във фотографията съществува понятието баланс на бялото, което дори някои професионалисти не успяват да го докарат, каквото трябва да е, еле па я. Да не говорим, че при различните компютри (настройка на видеокарта) и монитори изглежда по различен начин.

Основният цвят е черен, а допълнителния - тъмно-сиво-кафяв с мнооого лек лилав отенък.

Първоначалната ми идея беше да запазя оригиналното цветово съчетание. Черното - лесно, обаче сивото се оказа "мисия невъзможна".

Въпреки това си мисля, че крайният резултат е повече от добър, а и майсторите приятно ме изненадаха, като сложиха на корите "другия" цвят, защото черното някак си щеше да се изгуби...

Утре, като станат предните седалки, ще се постарая повече при снимането. Дано да е слънчево...

Ще се постарая и да дойда в неделя...

Поздрави

П.П. Сега, като гледам "небалансираните" снимки, където черното е около черно и кафявото си е кафяво - бе не е хич лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, много добре се е получило. Бих казал, може би и по-добре от оригиналната кожа. Поне от снимките така изглежда =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За баланса на бялото има една супер функция.,викат и AUTO. :smt032 Чесно да ти кажа,от тези снимки ми прилича на седалки тип БДЖ!Ама на теб като ти харесва,значи всичко е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес не беше ден за снимане, но все пак:

 

 

 

Според мен кожичката си заслужава всяка вложена стотинка :D

Горещо го пожелавам на всеки, кефа е голям...

Евала АВТОИНТЕРИОРЦИ :!: :!: :!:

:D Отивам в колата да поседна малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда доста по-добре! На предишните си беше циганийка (мое мнение!) И един съвет - изхвърли тая сапунерка с която снимаш! Само те лъже, че имаш фотоапарат ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки всичко, не мога да не се сдържа да попитам: Защо не си я поръча навремето с кожа, като толкова те кефи? Не малко пари си дал, не мисля, че кожения салон струва много повече като екстра в ЕТ, а колкото и добра да е изработката, все пак заводското си е заводско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как стои въпросът със страничните въздушни възглавници?

Там са си, в облегалките, индикацията на таблото ми свети...

ПРР, не ми обиждай сонито :D

Малко по сериозно казано имам добър приятел професионален фотограф. От него знам, че при слабо естествено или не добре докарано изкуствено осветление, не е възможно съответно да се докарат истинските цветове. Ако и него го включа в спора ша се получи такова всеобщо и повсеместно оспамване, че оли мали...

Гена, всичко по реда си. Супчо и той е потенциално застрашен от окожване :D

Поздрави

П.П. Редлайн, в ЕТ е над 3000, първо и второ г-н Писашки, много точен човек и изключителен професионалист, когато го попитах дали кожената тапицерия е от естествена кожа, ми отговори с вдигане на рамене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.