Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пример за Коко-згрозяване на оригинала


bega4kata

Recommended Posts

Конкретно за Кадетчетата: Не можеш да гледаш на тях само и единствено с поглед от 2009г. Постарай се да ги погледнеш от 80те. Било е ХИТ! Тогава такива са били разбиранията за тунинг.

 

Колкото до колата на Skoda_Estelle, ако ти я сравняваш с горепоместените коли, то значи въобще не си наясно с идеята за проект Estelle...

 

Поздрави.

 

П.п.: Ако не си гледал филма "Manta, Manta" - изтегли си го и отдели час и половина, за да ме разбереш по-добре ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадечето (4та снимка -червено) направо кърти- мн ме кефи! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко явно не съм наясно.Каква е идеята...нещо футуристично...светнете ме де.

Ися -нямаш вкус бре...голяма цигания

Не можеш да гледаш на тях само и единствено с поглед от 2009г. Постарай се да ги погледнеш от 80те. Било е ХИТ! Тогава такива са били разбиранията за тунинг.
Именно заради това е по-добре да се придържаш към оригинала.Има си тунинг който си е вечен за всички времена.
П.п.: Ако не си гледал филма "Manta, Manta" - изтегли си го и отдели час и половина, за да ме разбереш по-добре
ма как да не съм го гледал-много тъп филм е :!:

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... B8#p136231

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия с кръглите фарове явно са нещастен опит да заприличат на Ритмо, а вероятно на Ритмо Абарт :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не искам да споря,кой има вкус и кой не!

 

Само да доложа-снимката на червения кадет-това е тунинг на Mattig-което за времето си е било доста сполучливо изпълние и мен лично много ме кефи! (а и на неговата маска не и отиват сток фарове)

Ето и едно друго изпълнение-4те фара са си индивидуално решение на Mattig (всички знаем Манта нали? :)

 

mattig_kadette_1_1.jpg

 

И Манта!

2485423923_364c657e41.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,аз не казвам ,че всичкия тунинг е грозен,просто дадох само няколко примера.Тея фарове в 2та примера ,които си дал,стоят перфектно,ама можеш ли да ги сравниш с гаражен хенд мейд

и все пак няма нужда от толкова много спойлери за да е красиво

marcluley7.jpg

karlheinzschmitz1.jpg

marcozimmermann1.JPG

andre-s2.JPG

айде стига с тея Хлопели,че е Шкода форум това smile169 smile159

поздрави

file.php?id=1149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки гледа на тунинга с различно око.

Иначе нямаше да има индивидуални решения и креативност,нямаше да е интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, знаеш, че си ми голям приятел и освен всичко кръстник на моя Сами, но това не мога да го премълча: Загрозяването на оригинала с кръгли, елипсовидни, лунообразни и звездообразни форми на фаровете не може да се сравни с тунинга на оригиналните фарове. Казах ти: дай ми фаровете на Октавията си - двамата с Коко ще се постараем да изглеждат по-добре от сегашните ти! Не сме ти предлагали да слагаш 4 квадратни фара нали?

 

Не се заяждам, ти знаеш какво имам предвид!

 

Освен това знаеш естетическия вкус на Коко! Не можеш да си изкривиш душата, че той е човек естет... и между другото той не би си сложил "скейтбордовете" на праговете на Октавията ;) Ама няма да ти го каже пред 3000 души аудитория, нали? Може би трябва малко повече да се въздържаме от публични изявления...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти не разбираш ли бе човек, цял един форум ти обяснява едно нещо, ти си знаеш твоята и тва е. НАВРЕМЕТО Е БИЛО КРАСИВО С МНОГО СПОЙЛЕРИ :!: Това, че на теб не ти харесва - еми радвай се, че 87ма година си нямал книжка...

 

ама можеш ли да ги сравниш с гаражен хенд мейд

 

Много по-яко е да сътвориш сам от нищо-нещо, отколкото да си цъкаш пред компа вкъщи и да поръчваш някви пластмасарии...

 

Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile159 smile159 smile159 smile159 Да,просто на мен ми допада по-изчистения тунинг с лека ориентация към силов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не може да се разбереа с най-добрите си приятели от форума...

Не съм казал никога ,че ЕДИ КАКВО СИ НЕ МИ ХАРЕСВА :!: ,просто споделих,че тази страхотна кола/на Митачето/,НА МЕН ЛИЧНО би ми харесвала с оригинални фарове с бял мигач.ВИЕ КАКВО МЕ НАПАДНАХТЕ

Ще ва поканя на кафе,да говорим,че Миро,имаш да ме черпиш 2 тортички

За скейтбордовете по броните и праговете-знам ,че Коко не ги харесва,ама той ли е най големия критерий за тунинг... smile001 Да не си казваме сега пред 3000 човека ,на кой какво не му харесва в колата на другия smile169 В темата ми 1 човек не е писъл че не му харесва боди кита на Октавиана :-k за разлика от веждите,емблемата,ската на задното стъкло-за които имаше отрицателни коментари.То не може на всеки всичко да му харесва.

Поздрави и smile156 и на двама ви.

п.п.

ама можеш ли да ги сравниш с гаражен хенд мейд
това го измислих гадничко и съзнавам ,че то преля чашата...извинявам се-и знам че Коко е маниак и изпипва нещата обикновенно,т.е.държи на детайлите и дребните неща,което и най якото

направете така фаровете на Хашек....

 

На Суперба станаха хубаво,на Октавията ако се боядиса също пластмасата под стъклото ще стане красиво ,но при Eстелката нещо...

DSC00100%7E2.JPG

clip71ci2.th.jpgНА ОКТАВИЯТА :!:

file.php?id=466тея са добре май

file.php?id=328скейтбордовете smile001-Това,че не ми е казал Коко ,че не му харесват скейбордовете,мога и да го приема като лицемерие-/не са хубави,ама няма да му споделя,нека ги сложи да му стане гадна колата/Аз от теб Миро знам ,че не ги харесва още преди 6 месеца.Аз веднага приятелски му споделих,че маската му не ми харесва,за да обърне внимание на мнението.Това е единствения и най лек боди кит/няма голям избор/и не се слагат толкова лесно колкото си мислите-

отколкото да си цъкаш пред компа вкъщи и да поръчваш някви пластмасарии...
Ако,Коко ми беше казал ,че са много грозни,можеше да се съобразя с неговото мнение,защото го ценя и да ги махна предните ,а не да продължавам и назад с задна броня и прагове-както той ми беше писъл.Все пак всеки си прави колата,според собствения си вкус,но го ПРАВИ ЗАРАДИ ДРУГИТЕ,ТЕ ДА ГО ГЛЕДАТ,заради тяхното одобрение :!: Философия не сте ли учили :lol:

viewtopic.php?f=44&t=9909&start=0 -12-тия пост на страницата :!:

 

clip69vp2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така. Момчета, първо да ви кажа нещо - и двамата сте си edit-вали постовете посред нощ - в 2 часа. Аз съм си бил легнал по това време. Когато пуснах моя пост, мненията ви имаха различен характер. В следствие на вашите edit-вания обаче, темата е взела друг обрат (личностен) и моето мнение вече въобще не пасва на фона на вашите. Заблуждавате хората по този начин. Няма да правя като вас да си едитвам мнението, ами направо ще напиша ново, което е отговор на вече едитнатите ви постове.

 

1. Какъв критерии съм аз за тунинг - никакъв. Нямам самочувствието на такъв. Но имам претенции, че съм в час с най-новите тенденции в различните тунинг стилове и се стремя да се придържам към тях.

 

2. За тунинга на Октавиана - да разбирам, че аз съм те подвел за липовете и праговете, така ли Сами? За 12тия пост - питам те, да - да не вземеш да я оставиш само с предни липове, че щеше да е смешно. Даже съм търсил в нета специално прагове (цели) за твоята кола, но няма (изборът наистина е ограничен).

 

3.Никога не съм ги смятал за грозни, просто не ми допадат особено в сегашния вид на колата - онази тръшнатата сивата с черните джанти, която пусна в темата си е много яка!

 

4.Никога дори не ми е минавало през главата това:

 

-/не са хубави,ама няма да му споделя,нека ги сложи да му стане гадна колата/

Ще те питам нещо - правиш ли разлика между тактичен човек и лицемер? Явно не...

Истината е следната: с няколко десетки мм надолу би се получило много по-добре. А това съм ти го казвал, нали? Даже ти го повтарям всеки път като се видим, но разбирам също, че си си купил чисто нова кола и я ползваш и за обиколки из страната и не искаш да губиш комфорта. Всеки път като ти го кажа, ми даваш ясно да разбера, че положението ще остане такова, каквото е - е какво искаш да направя в този случай..? Примирявам се с положението и се нагаждам към обставновката. Винаги съм ти казвал личното си мнение, дори преди да си поръчаш колата в ЕТ си говорихме и ти казах, че аз съм на мнение, че трябва да има задължително кожен волан, парктроник, шибедах и оригинален ксенон. Ако искаш ме смятай за лицемер...

 

4. От моята гледна точка пък не можеш да храниш хората по темите, че колите им не са хубави. Не е тактично бе човек. Много грубо скачаш (и други колеги също де). Излиза, че твоята е светая светих и че ти си Дъ Ултимейт Тунинг Мастър ъв Ол Таймс... не може всичко да е по твоя вкус, изглежда малко тъпо отстрани. Ако става въпрос ти имаш по-големи претенции за тунингьор от мен - не съм се и замислял да ги оспорвам дори, най-малкото защото те уважавам като човек с много по-богат опит от мен и като приятел. Не смятам за приятелски обаче да плюеш по колите на хората, при положение, че е хвърлен толкова много труд, пари и т.н, а не се сещам за тема, по която да не си изказал отрицателно мнение. Ако мен нещо ме дразни толкова много, предпочитам да си премълча, за да не ми се обиди някой. Защото аз уважавам всеки, дръзнал да индивидуализира автомобила си, независимо от постигантия резултат.

 

:arrow:

Все пак всеки сеи прави колата,според собствения си вкус,но го ПРАВИ ЗАРАДИ ДРУГИТЕ,ТЕ ДА ГО ГЛЕДАТ,заради тяхното удобрение
:smt017 Целия форум ми оплю Mattig маската, но не ме интересува точно поради тази причина.

 

В темата ми 1 човек не е писъл че не му харесва боди кита на Октавиана

 

Някои си премълчават тактично, на други им дават наставления по телефона...

 

5. Имам още доста неща да допълня по темата, но ще оставя да ги коментираме на кафенце във Варна ;) .

 

Поздрави :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам.

Не съм писъл ,че си лицемер,писах че липсата на отрицателни мнения може да се приема И ТАКА.Много добре знам,че взаимно много се уважаваме и сме добри приятели и поради тази причина си премълчавал някои работи за да не ме обидиш.Ти си доста деликатен и внимателен човек.Ама в 2 часа след поста на Миря...писах че ,може и така да се приеме.Но в никакъв случай не го приемам така. smile159

А за това ,че нямало тема в която да не съм изказал отрицателно мнение,не е вярно :!: Но,нали форума е да споделяме и да си даваме мнението и да помагаме по-този начин.Аз не се правя на някакъв разбирач,естет и специалист-гледам да помагам със савети :oops: Когато изказвам отрицателни мнения ,гледам по-максимално внимателен и деликатен начин да ги поднасям,както и в конкретния случай./не съм казал-егати кви грозни фарове, все едно на една дъска е сложена лупа от фенерче,зад прозрачно стъкло..../-сега пак да не се натоварите smile168

За останалите от форума-да напиша ,че не се караме а се лигавим и си говорим по телефона докато пишем постовете smile001ЗАБАВЛЯВАМЕ СЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За останалите от форума-да напиша ,че не се караме а се лигавим и си говорим по телефона докато пишем постовете smile001ЗАБАВЛЯВАМЕ СЕ

Говорите си по телефона докато единия спи, а другия си променя постовете? :lol:

 

Момчета, големи хора сте, не ви отиват подобни сръдливи приказки... Май е най-добре да се разберете по телефоните, вместо да се изпише всичко до тук, пред всички. А дали се лигавите? Не знам, ако е така, по-добре наистина разговарайте на живо, макар постовете по-горе да са далеч от това определение... Вие си знаете, но тази тема много започва да прилича на една друга...

 

P.S.: Ако някой има желание нека ми звънне, да си поговорим, пък за кеф - докато си приказваме да пуснем и една тема да се полигавим :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,ние ,после си говорихме :mrgreen: Като взе да загрубявя работата :lol: Ама нали трябва да се замаже положението.Ти пък сега....

важен е хепи енда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( И един авер на брата я е снимал в Балчик. Сега новата собственичка си зарежда магазинчето с Павел. Той е неуморим войн :!:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.