Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA GREENLINE в Женева !


димон

Recommended Posts

От 5-15 март в Женева Шкода представя Октавия Greenline . Двигател 1,6 TDI - 105к.с. и въртящ момент 250 Н.м. При смесено каране ( градско-извънградско) разхода е 4,4л/100км. =D> ...благодарение на по-точно впръскване и по-голямо налягане. Формата на купето не е изменено , но е здраво поработено по аеродинамиката на моторния отсек и и дънната конструкция. Изхвърляния CO2 съставлявал 116 гр.км :-k :-k :-k

 

010917006-thumb.jpg

 

010917007-thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост тази година не можах да отида на изложението в Женева, но предполагам, че пак е било на много високо ниво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
искам да си купя шкода green line.......обадих се в ЕТ, но не знаеха кога ще я предлагат тук :oops:

 

Ти не искаше ли Супърб? Сега пък Green Line. Май само си чешем пръстите. Накрая ще си караш твойта си. Хората са казали: "едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направш".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да си купя шкода green line.......обадих се в ЕТ, но не знаеха кога ще я предлагат тук :oops:

 

Ти не искаше ли Супърб? Сега пък Green Line. Май само си чешем пръстите. Накрая ще си караш твойта си. Хората са казали: "едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направш".

 

ами....... колега то не е по темата много.......ама нали този на зелената октавиа е common rail.......а пък аз не искам голям двигател и така smile169 а сега нали има добра промоция за супърба smile169 но пък 105 коня. не знам дали не са леко малко за това купе :roll: а пък и аз трчбва наистина да отида до ЕТ просто да знам наистина колко пари ще ми дадат за сегаяната :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да си купя шкода green line.......обадих се в ЕТ, но не знаеха кога ще я предлагат тук :oops:
Хората са казали: "едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направш".

 

smile188

 

:smt017 Григор Вачков...Лека му пръст !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.