Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - такса участие - 15лв/кола


Хашек

Recommended Posts

На мойта скара ще има , ама няма да гърмиш да не ми уцелиш барбекюту! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    19

  • Хашек

    11

  • C2H5OH

    10

  • Krankenstein

    6

Най-много писали в темата

По-правилно е който си е платил и е дошъл с Шкода или не/но си е платил/само той да гласува.С плащането на таксата да се дават бланки за гласуване и да се знае кой номер е гласувал...Мисълта ми беше-само най причастните ,които са платили да имат право на глас.

 

И на мен така ми се струва най-правилно. Също си мисля, че и участниците в състезанията трябва да са само сред хората, които са платили ... не че има толкова голямо значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи никаква автомивка преди тръгване, щом ще вали, няма и да пастирам.

А да питам там по тези земи има ли някакъв дивеч ? Сиреч пушката да я вземам ли?

Или всичко, което ще мине през скарата ще трябва да си го купуваме.

Никаква паста. Само ше доразвалиш времето.

А за пушката - вземи я. Имало било лош дивеч, който посягал на Шкоди. Така че няма да е лошо да се пазим от него. От теб пушката Фелипе, от мен Фара. Да има с какво да го осветим дивеча и на 1/2 км и да го smile150 ако ни пипне колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=371994&view=2

 

засега само 100 снимки, като се върнат всички ще има още

 

кличетата от телефона са на

 

www.youtube.com/filipkarolev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.