Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - такса участие - 15лв/кола


Хашек

Recommended Posts

Извинете ,за малко глупавия въпрос ,но ме помолиха да попитам,ако се дойде с др. кола може ли да участваш в събора и пак ли се плаща 15 лв ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    19

  • Хашек

    11

  • C2H5OH

    10

  • VALDO

    6

Най-много писали в темата

Не се плаща

и се участва в купона

Не зная дали може да гласуваш в конкурсите...сигурно да,ако е като мин.год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изкажа и аз:

Ако не си платиш такса-реално не участваш в събора!

Тоест - колата ти (ГОСТ) не влиза в поляната, а се паркира извън нея (а не в отреденото място на поляната- за гости)-но едва ли ще ВИ оставим автомобила извън поляната-организаторите все пак са разбрани хора.... но

-не получаваш листи за гласуване,за състезанията и тн. както ДВД за събор 2008 и още куп неща като стикер и тем подобни ( да не изброявам всичко, че ще пропусна нещо)

 

Това не пречи да разглеждаш колите и да стоиш колкото си искаш на поляната и на събора.

 

(все пак тази такса не е с цел меркантилност и облага за някои колеги, а с цел избиване на разходите по събитието-организация,техника, купи (грамоти) и още куп неща)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточним:

 

1) От събора хора не се връщат ако ще и пеша да дойдат

2) Други аХтомобили освен Шкода в загражденията НЕ влизат!

3) Други аХтомобили не плащат такса участие и НЕ гласуват

4) По един глас на кола участник.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се плаща

и се участва в купона

Не зная дали може да гласуваш в конкурсите...сигурно да,ако е като мин.год.

 

e ako не се плаща да додйа и аз със другата ми кола smile168

не е редно според мен , ако има же;лаещи с други коли, които да искат да участват ж събитието и да се забавляват, да не плащат, или да не могат да гласуват и тем подобни ... не че някой ще плати за да гласиува де, но спроед мен всички присъстващи да дадат 15 кинта, нищо не е ... като ходите на диско, и сте облечен по различно от останалите, не плащате ли пак вход??? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста се изписа, но то е просто:

Участваш в събитието със всичките му плюсове(стикери, ДВД-та... разходи като цяло)- 15лв

Не участваш, но може да се забавляваш с всички на купона - 0лв

Simply clever smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак си мисля, че по-добре е всички да имат право на глас. Повече гласоподаватели, по-голяма интрига.

и аз така мисля,но така пък може някои хора да гласуват 10 пъти

не може да ги запомниш всички

незнам,незнам

тука има нещо не уточнено

карай купона да върви.

По-правилно е който си е платил и е дошъл с Шкода или не/но си е платил/само той да гласува.С плащането на таксата да се дават бланки за гласуване и да се знае кой номер е гласувал...

Щото може да дойдат много хора които не разбират от Шкоди....ииии какво да гласуват и да им броим гласовете./с мен ще дойдат и др.хора,и приятели които ще ходят в Сливен на драга ще минат-ама те не са Шкодаджии-кво да ми гласуват.Е те естествено ще гласуват за който им кажа ама това е друг въпрос./Мисълта ми беше-само най причастните ,които са платили да имат право на глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дават го целия уикенд лошо време в габрово :( ...

 

http://weather.weatherbug.com/Bulgaria/ ... g_id=bg-BG

 

може би оргазнизаторите ще помислят нещо по въпроса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как всеки да гласува по 10 пъти, защото получава по 1 комплект бюлетини.

 

Относно времето: ами такъв ни бил късметът... Какво да помисля по въпроса? Да построя зала Универсиада на поляната ли?

 

Ще има голяма шатра за музиката и озвучаването, ще носим от Варна 4бр. шатри 3х3м със страници, ще си носим калцуни за краката, повече пиене и настроението на макс!

 

За децата ще е по-тегаво, защото ако има дъжд, ще си бъдат по стаите. Аз за моя син ще нося лаптоп пълен с филмчета и игри, мобилна интернет карта и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За трета година ще сме там. Без дъжд не е било, превалявания и тази година ще има, въпросът е да не ни издави. На това се надявам - на крактотрайни валежи smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам каква организация правим всяка година и сме все по-напред и по-напред с маТРиала :) , след година, две -сигурно ще имаме и ракети против дъжд и градушка ! :) :smt030

 

НЯма да вали -споко! На Междене ще е сухо !

 

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дават го целия уикенд лошо време в габрово :( ...

 

http://weather.weatherbug.com/Bulgaria/ ... g_id=bg-BG

 

може би оргазнизаторите ще помислят нещо по въпроса...

 

Очакваш Миро да извършва специални шамански ритуали против дъжд на поляната пред манастира ли? :lol:

 

Сериозно - дано са само краткотрайни валежи и дано да имаме поне един хубав и слънчев ден, както стана с първия ден от събора миналата година 8).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да искам да разводнявам темата или да развалям настроението на накого мисля, че е полезно да добавя една 3 дневна прогноза за времето, а и народа е казал - "Готви се за зима, а като дойде лято-добре дошло" smile159

 

011857754-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига бре синоптици - спамери. Какво, да не сте от захар :smt034 Нали знаете, че ако ще камъни да валят ще ни е толкова хубаво, колкото си го направим. Пък който се притеснява да не му е мокро да стои на топло в къщи. ГолЕмо важно че ще ни понавали малко. От по-старите колеги чувам, че миналата година е щяло да ги удави. Да де, ама не ги е удавило и с още по-голям мерак отиват тази година. Ай да прекратим тази тема с дъжда. Пролет е. Нормално е сутрин да има слънце, а след обяд дъжд. Ако пък един дъжд ще ни спре ...............(да не го казвам, че може и да ме баннат).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига бре синоптици - спамери. Какво, да не сте от захар :smt034 Нали знаете, че ако ще камъни да валят ще ни е толкова хубаво, колкото си го направим. Пък който се притеснява да не му е мокро да стои на топло в къщи. ГолЕмо важно че ще ни понавали малко. От по-старите колеги чувам, че миналата година е щяло да ги удави. Да де, ама не ги е удавило и с още по-голям мерак отиват тази година. Ай да прекратим тази тема с дъжда. Пролет е. Нормално е сутрин да има слънце, а след обяд дъжд. Ако пък един дъжд ще ни спре ...............(да не го казвам, че може и да ме баннат).

 

Колега, предварително се извиних че оспамвам малко темата, но си мисля че това е важно, най-вече за хората които са на палатки, да могат да си се предвидят за мокро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не визирах теб. Но в крайна сметка всичко е въпрос на избор. Да, ще вали. По тази причина ще копирам тук 2 цитата.

Към 22.04:

2-ката в хижа "Български Пощи" за 2-ри е отново свободна;

3-ката с общ сан. възел в Соколски Манастир за 2-ри също е свободна;

плюс 3бр. четворки в хижата до манастира за 01 и 02 май.

Поздрави

Намери се и една частна къща в Габрово - кв. Велковци (ако не се лъжа), капацитет 9 човека, разпределението е 2 тройки, 1 двойка и 1 единичка. Вакантни са за целия период.

Поздрави

В крайна сметка си мисля, че Хашек се е погрижил и за това - ако някой се откаже от палатка. И както се вижда има още свободни места за 21 човека (поне).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи никаква автомивка преди тръгване, щом ще вали, няма и да пастирам.

А да питам там по тези земи има ли някакъв дивеч ? Сиреч пушката да я вземам ли?

Или всичко, което ще мине през скарата ще трябва да си го купуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.