Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - такса участие - 15лв/кола


Хашек

Recommended Posts

Мога да ви офертирам с по-евтино озвучаване - по 40лв на ден!?

Работех като озвучител известно време и мога да се договоря за апаратура.... 2*250W като ще трябва да си осигурим собствени микрофони.

 

Значи, всички добре знаете, че с пръдня боя не става. Или ще го правим като хората, или ще минем на вариант Копривщица`2004, яз. Стамболийски 2005, Черни Осъм`2006 и т.н, т.е. всеки за себе си.

 

Озвучаването, което ще нося, е с мощност 2 х 1600Вт, което ще осигури ЩО-ГОДЕ приличен саунд за откритата поляна. Освен това, щом колегата pigoff е работил като озвучител, ще поясня и на другите, че за да се постигне отново ЩО-ГОДЕ приличен звук като качество, аз ще нося заедно с колоните и усилвателите:

 

- 20 канален миксер - STUDIOMASTER

- Крос-оувър - BEHRINGER

- Multi-gate - BAYER DYNAMIC

- Compressor Limiter - BEHRINGER

- хиляди кабели, стойки за микрофони, барабани, микрофони за тях и т.н.

 

Горното оборудване е задължително за нормално протичане на една дискотека, да не говорим за концерт на живо.

 

Това, предполагам, не можете да ми го намерите за 40лв/ден, това не можете да ми го намерите и за 400лв за 3 дни - повярвайте ми. Просто и аз съм музикант и познавам нужните хора в нужното време.

 

Относно таксата - вие решавате, но ако тези 12 човека, които са гласували за 15лв ако не дойдат, по-добре е таксата да си остане 15лв - всички можем да смятаме каква е разликата!!!

 

Затова аз заставам зад 15лв/автомобил, защото така беше обявено в началото, и дето се вика "казана дума - хвърлен камък"! - казал съм 15лв, не е честно да преосмисляме това нещо. Грешката е моя, че въобще пуснах анкета.

 

Ако понеса някаква загуба, след събора ще мислим как и какво ще правим.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    19

  • Хашек

    11

  • C2H5OH

    10

  • Krankenstein

    6

Най-много писали в темата

Ще дойдеш при мене,че ще съм изстудил ракийката на чешмата на Фичето! smile159

 

А, колеги морски с един шоп ще споделите ли ракийката? :smt030 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдеш при мене,че ще съм изстудил ракийката на чешмата на Фичето! smile159

 

А, колеги морски с един шоп ще споделите ли ракийката? :smt030 smile168

Е вие шопите сте навсякъде!Няма как! smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдеш при мене,че ще съм изстудил ракийката на чешмата на Фичето! smile159

 

А, колеги морски с един шоп ще споделите ли ракийката? :smt030 smile168

Е вие шопите сте навсякъде!Няма как! smile001

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Затова аз заставам зад 15лв/автомобил, защото така беше обявено в началото, и дето се вика "казана дума - хвърлен камък"! - казал съм 15лв, не е честно да преосмисляме това нещо. Грешката е моя, че въобще пуснах анкета.

...

 

Аз пък си мисля, че няма да е проблем да се направи 15лв задължителна + 5лв пожелателно. Така всеки сам определя дали 15 или 20лв. Пък ако не искаш ще се скрия при bega4kata и ще си жулим ракия докато ти се чудиш какво да правиш с допълнителните 10лв smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Затова аз заставам зад 15лв/автомобил, защото така беше обявено в началото, и дето се вика "казана дума - хвърлен камък"! - казал съм 15лв, не е честно да преосмисляме това нещо. Грешката е моя, че въобще пуснах анкета.

...

 

Аз пък си мисля, че няма да е проблем да се направи 15лв задължителна + 5лв пожелателно. Така всеки сам определя дали 15 или 20лв. Пък ако не искаш ще се скрия при bega4kata и ще си жулим ракия докато ти се чудиш какво да правиш с допълнителните 10лв smile001

То голяма софра ще се заформи при бат Сами ... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че няма да е проблем да се направи 15лв задължителна + 5лв пожелателно.
Тва е решението.Най-големите сектанти,ще дадем някой лев повече за каузата :!:

и всички да идват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горното оборудване е задължително за нормално протичане на една дискотека, да не говорим за концерт на живо
:smt019 .

:smt017

Това, предполагам, не можете да ми го намерите за 40лв/ден, това не можете да ми го намерите и за 400лв за 3 дни - повярвайте ми. Просто и аз съм музикант и познавам нужните хора в нужното време.

Съгласен напълно!!! Просто предлагах вариант без да съм запознат със ситуацията :smt033

 

Ако понеса някаква загуба, след събора ще мислим как и какво ще правим.

ЧЕВЕРМЕ smile159 с парична компенсация... smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вървят нещата няма начин тоз път да послушаме Миро май. То е ясно че ще бъде по 20 кинта на кола и без необходимостта да се крием. Но май PRR го каза най-точно. Таксата да е 15 лв и пожелателно +5 лв. Пък то е ясно, че пожелалите ще са 99.99%.

ВАЖНОТО Е ДА СЕ ПЛАТЯТ ОБАЧЕ!!! Както тази такса на място или както е там организацията, така и нощувките. Не само да си говорим колко ще е таксата и как ше му правим на Миро кофти, като не му даваме да ни върне по 5 кинта надплатени пожелателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля,че тази тема трябва да бъде приключена!

 

Много излишни приказки се изприказваха!

Съжалявам колеги-но от предишните събори само се говореше и тн, всичко на думи беше ОК,а после последствия нямаше!

 

Мисля,че щом Мирослав е обявил 15лв такса на кола-точка. Той е Главен организатор и Той си взима решенията!

 

Който иска да дойде да събора и да даде повече няма лошо.....ще стане ефект на масата (тълпата)-когато 20 човека дадат не по 15,а 20 лева, на някои колеги ще им е неудобно да дадат 15 (да не би да ги погледнат с друго око и те ще се бръкнат с 20чка и проблемът е решен).

 

Но нека приключим с темата за таксата на събора! Лично на мен (не значе,че с мен трябва да се съобразявате) стана банална...

Аз поне съм на принципа,по малко приказки и обещания,повече действия.

Който иска ще дойде и ще даде 15лв, който иска (като мен) ще даде 20 (5лв разлика- та това ми е 1кола кутия и 1 Чокофредо на Бакарди :) )!

 

Както каза Миро на Соколски 08 като си говорихме- важното е да дойдат повече хора и да има усмивки, а с 200лв нито ще обеднея,нито ще забогатея. На мен ми стига да погледна усмивките по лицата на колегите!

 

(МОЛЯ ВИ, не продължавайте темата с думите: Ама да,ама защо МИро пък трябва да обеднее с 200лв и тн..... Това е тема,която ще се разисква и ще се вземат мерки след събора- поне от моя страна-нещата ще си бъдат 6, ако трябва аз ще остана назад , но ще си бъдат 6+ )

 

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля,че тази тема трябва да бъде приключена!

 

Много излишни приказки се изприказваха!

Съжалявам колеги-но от предишните събори само се говореше и тн, всичко на думи беше ОК,а после последствия нямаше!

 

Мисля,че щом Мирослав е обявил 15лв такса на кола-точка. Той е Главен организатор и Той си взима решенията!

 

Който иска да дойде да събора и да даде повече няма лошо.....ще стане ефект на масата (тълпата)-когато 20 човека дадат не по 15,а 20 лева, на някои колеги ще им е неудобно да дадат 15 (да не би да ги погледнат с друго око и те ще се бръкнат с 20чка и проблемът е решен).

 

Но нека приключим с темата за таксата на събора! Лично на мен (не значе,че с мен трябва да се съобразявате) стана банална...

Аз поне съм на принципа,по малко приказки и обещания,повече действия.

Който иска ще дойде и ще даде 15лв, който иска (като мен) ще даде 20 (5лв разлика- та това ми е 1кола кутия и 1 Чокофредо на Бакарди :) )!

 

Както каза Миро на Соколски 08 като си говорихме- важното е да дойдат повече хора и да има усмивки, а с 200лв нито ще обеднея,нито ще забогатея. На мен ми стига да погледна усмивките по лицата на колегите!

 

(МОЛЯ ВИ, не продължавайте темата с думите: Ама да,ама защо МИро пък трябва да обеднее с 200лв и тн..... Това е тема,която ще се разисква и ще се вземат мерки след събора- поне от моя страна-нещата ще си бъдат 6, ако трябва аз ще остана назад , но ще си бъдат 6+ )

 

Поздрави! smile159

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

аз викам по 20 кинта да се сбират, а каквото хартиса, да се купи ПИЕНЕ и ЯДЕНЕ, не всички пият, някоя ядат повече... да има :)

колкото повече, толкова повече хахахахаха :smt017

smile159 smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам по 20 кинта да се сбират, а каквото хартиса, да се купи ПИЕНЕ и ЯДЕНЕ, не всички пият, някоя ядат повече... да има :)

колкото повече, толкова повече хахахахаха :smt017

smile159 smile168 smile159

 

Доста ме съмнява да "хартиса" нещо от събраната такса за участие. Пък и дори да хартиса, има други до-о-о-оста по-смислени начини да се оползотворят парите - примерно миналогодишното (финансово) набутване на Миро покрай събора да бъде поне частично компенсирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам по 20 кинта да се сбират, а каквото хартиса, да се купи ПИЕНЕ и ЯДЕНЕ, не всички пият, някоя ядат повече... да има :)

колкото повече, толкова повече хахахахаха :smt017

smile159 smile168 smile159

 

Доста ме съмнява да "хартиса" нещо от събраната такса за участие. Пък и дори да хартиса, има други до-о-о-оста по-смислени начини да се оползотворят парите - примерно миналогодишното (финансово) набутване на Миро покрай събора да бъде поне частично компенсирано.

 

аз мисля 4е Миро също ще бъде съгласен вместо да се компенсира за миналата година, понеже вече ги е преалил, да купим ПИЕНЕ!!! само вмимавайте после , че поляна може да няма боклуци след събитието, ще си ги съберем, ама да няма ДРАЙФАНО навсякъде

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак защо изпадаме в полемика, ама буквално за глупости.

Първо - вече е решено ако случайно артиса нещо какво да се направи. Пиене всеки може да си купи. Освен това не всеки пие всичко (аз примерно Джони не пия - просто не ми харесва).

Второ - все ми се струва, че на Гогата идеята е добра за покриване на разходи от миналия събор (не че съм присъствал). В крайна сметка защо организаторите трябва да поемат всички удари. Никой от тях не ни е длъжен. По-скоро ние сме им длъжни на тях, защото организацията на едно такова събитие не е никак малка.

Аз ти предлагам да помислиш с какво да се помогне. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... аре стига вече с това безразборно плямпане.

ънкълджак, не видя ли кога е последното мнение преди да се изкъкаш?

темата беше приключена преди месец и нещо от блек пърл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо не пия...само :smt030 кола

:smt030 Наздраве ! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сериозно

Е, и аз уважавам Пепсито smile106

smile175 и двамата пепси любители. Кока Кола и Ябълка ASPASIA RULZZZZZZZZZ!!!

И да не забравя :arrow: smile192

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.