Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - такса участие - 15лв/кола


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 128
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    19

  • Хашек

    11

  • C2H5OH

    10

  • VALDO

    6

Най-много писали в темата

Относно таксата съм за,колкото повече пари се съберат,толкова по-як ще е купона според мен. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз твърдо заставам зад идеята на колегата който предложи таксата да бъде 20 лева на автомобил.При толкова усилия които Миро и другите полагат за организирането на събора ще бъде грехота накрая да извадят пари от собствения си джоб!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за поне 20 лв. за да не стига до ситуацията от миналата година.

Може и да остане 15 лв., а който има желание да дава повече.

А може и така :roll: :

автомобили до 5 г. - 25 лв.

автомобили от 5 до 10 г. - 20 лв.

автомобили над 10 г. - 15 лв.

---

Какво стана с възстановяването на загубите на Хашек от миналогодишния събор :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променям темата на анкета.

 

Дето се вика - глас народен - глас божи!

 

Аз отново повтарям, при евентуален положителен баланс, средствата ще се разходват за благотворителни цели или за целите на клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променям темата на анкета.

 

Дето се вика - глас народен - глас божи!

 

Аз отново повтарям, при евентуален положителен баланс, средствата ще се разходват за благотворителни цели или за целите на клуба.

 

И за стимул на Организаторите :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променям темата на анкета.

 

Дето се вика - глас народен - глас божи!

 

Аз отново повтарям, при евентуален положителен баланс, средствата ще се разходват за благотворителни цели или за целите на клуба.

 

И за стимул на Организаторите :smt017

 

Като гледам как тече анкетата........

Мирославе,ще НИ останат за ку..и!

smile168

 

Колкото и да е таксата колеги, средствата ще се разходват единствено и само за организациия,техника,награди,ДВД за Сокол 08, стикери,грамоти и други изненади (няма да споменавам) за удоволствието и доброто настроение на колегите!

smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където са 15,там са и 20 лева,а всеки знае,че хубавите неща стават с пари !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А един от стимулите да се случва мероприятето винаги е удоволствието от присъствието, а за да се случва всяка година и все по-добро е когато Организаторите(с главно "О" от уважение към тези хора) имат поне "безплатно участие".

Ще дам и 30лв ако трябва и това би подобрило организацията.... един път годишно е все пак!

 

Вие само кажете как ще се плаща?

P.S.: Почувствах се неприятно, въпреки че не съм присъствал, когато някой от организаторите са се бръкнали от собственият си джоб миналата година и не ми се иска това да се случва за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.: Почувствах се неприятно, въпреки че не съм присъствал, когато някой от организаторите са се бръкнали от собственият си джоб миналата година и не ми се иска това да се случва за в бъдеще.

:smt017 За това нека Организаторите да направят една бърза калкулация на разходите и да се раздели на евентуалния брои участници.Финансова криза е но всеки може да отдели 20-30

лева до май месец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за такса 20лв. с цел ако останат някакви пари те да покрият миналогодишните разходи.

Само се притеснявам данеби входната такса да отблъсне някои от участниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за такса 20лв. с цел ако останат някакви пари те да покрият миналогодишните разходи.

Само се притеснявам данеби входната такса да отблъсне някои от участниците.

 

Това мислех да напиша и аз :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си истински фен никаква такса не може да те отблъсне smile169

Абе може,ако ти цопнат 50 лева :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи не ми се вярва 5 кинта разлика да отблъснат който и да е. Освен това темата е пусната. Всеки може да прочете и да прецени сам. В крайна сметка за нас го правим - за популяризиране на клуба и за да ни е весело. Твърд противник съм на това организаторите да се занимаят с цялото събитие и за капак да отнесат и допълнително плащане на непредвидени разходи. Както каза Миро - остатъкът живот и здраве ще се разходва за благотворителност или за клуба. Мисля, че си имаме доверие, нали.

Пък ако за някой 5 лева са от значение веднъж годишно..... smile165

Подкрепям си твърдо мнението (много обичам да си подкрепям мненията smile001 ) - 20 лева!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20лв. :smt017

Пък остатъка вместо за к..ви,да се използва за доплащане на сметки в Родопската. smile028

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се притеснявам данеби входната такса да отблъсне някои от участниците.

Едва ли... така като гледам повечето колеги карат коли за над (средно) 40к лева и дискусията дали да е 15 или 20 лева е абсолютна излишна. Както каза и колегата pigoff една по голяма такса

би подобрила организацията.... един път годишно е все пак!

А дори и да останат пари ( съмнявам се щом Исата ще ходи на к***а :mrgreen: но все пак ) нека този остатък да покрие "скритите" разходи по организацията, или просто да направим един малък жест към някои дом за деца(примерно). А и съм сигурен че бат Миро едва ли ще ущети някои с нещо .Както казах и в по горен пост всеки може да скатае под дюшека някои лев до май месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази дискусия и анкета според мен са безсмислени - разходите предполагам ще са ясни на организаторите още преди началото на събора, така че не сме ние които да определяме размера на таксата чрез гласуване. Освен това разлика от 5 лв. наистина е смешно да я коментираме, макар да е доста пресилено твърдението, че преобладаващи тук са каращите коли над 40 бона /иначе казано чисто новички Окти L&K или Супърби/. При всички случаи обаче по-добре накрая да артисат пари, отколкото да не достигат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най обикновенна Окт.елеганс металик 20тди ,ръчка е над 41 ;)не ги гледай кво пише

А по темата,какво значение има кой каква кола кара,има си статистика от миналата година и не ние,а организатора на когото сме гласували доверие и е безкрайно всеотдаен по въпроса,трябва публичнао да каже така и така...толкова трябва да е :!: и точка .Пък на който му е много да не идва или да дойде с друга марка кола или с овтобуса/дългата база/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Купи + надписи - 24бр. - 590лв

2. Стикери + подложки - 100бр. - 190лв.

3. Грамоти - 38бр. - 76лв.

4. Писта Междене - 3лв/автомобил

5. Озвучаване - 400лв за 3 дни.

6. двд "Соколски 2008" + кутия - 1лв/бр. (себестойност)

 

При 50 автомобила-участници се получава следната сметка:

590+95+76+150+400+50=1361лв.

 

Оттук следват транспортни разходи, копирни услуги, дребни харчове от сорта на джобове, сигнални ленти, още някой друг конус, още една шатра за озвучаването, изненади, бира за шампионата и т.н.

 

Затова пак повтарям - нека не бъдем максималисти, колкото се съберат, толкова. Това мероприятие се прави веднъж годишно, и както бях казал миналата година, въпреки понесените загуби от 2008, събор 2009 ЩЕ ИМА!

 

Максимална такса за тази година - 20лв. това е според мен. Има колеги, които тези 20лв ще ги изгладуват за да могат да присъстват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.