Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - такса участие - 15лв/кола


Хашек

Recommended Posts

Колеги, бих искал да разбера вашите настроения относно евентуално повишение на таксата за участие, която да се събира тази година на събора, т.е. от 10 на 15лв на автомобил.

 

Моите съображения и желания са следните:

- налагат се транспортни разходи с бус: бих искал да оформя подиум от европалети за диджея и групите, да ги облека с покривен материал (градински мокет) за да стане уютно и представително за награждаването;

- Имам уговорка за наемане на по-сериозно озвучаване (колони, усилватели, миксер и др.) за тази година, което също е по-скъпо;

- За т.1 и т.2 е необходим постоянен навес (голяма шатра) за да се предпази техниката от евентуални валежи;

- Писта "Междене" има нов собственик, цената също е увеличена в сравнение с миналата година;

- Купите също имат лек "тунинг" нагоре (естествено), като тук искам да уточня, че имам желание да поръчам повече такива за нови класове;

- Имам намерение да включа в пакета, който получавате при входа, ДВД на филма от Соколски 2008. Той също струва някакви пари;

 

При евенуален положителен баланс на средствата, оставам верен на намеренията си от миналата година, същите тези средства да бъдат предадени и разходвани за благотворителни цели.

 

Очаквам коментари и предложения.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    19

  • Хашек

    11

  • C2H5OH

    10

  • VALDO

    6

Най-много писали в темата

Все пак се прави веднъж в годината.Не мисля,че ще е проблем за някой да даде 5 лв повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с предложение ... за всеки участник независимо дали е с кола или е куфар да плаща такса и тъй ще е по - малка , пък и може на финала Бат Миро да не е на минус . Изключение за семейства - 1 такса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предложението съм :smt017 !

 

За предложевие 2 на Гената-още миналата седмица предложих на Миро да вземе и такса на човек от 2лева ( символично е-2лева днес са едно хубаво кафе,или една :smt030 )

 

Аз съм за такса 2лв на човек , за семейство вече..... доуточнете се ?

 

Все пак Мирослав не е упоменал всички разходи-ще има и още,но те са изненада и не бива да се споделят-всичко е за кефа на колегите smile113 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с предложение ... за всеки участник независимо дали е с кола или е куфар да плаща такса и тъй ще е по - малка , пък и може на финала Бат Миро да не е на минус . Изключение за семейства - 1 такса.

 

Контрола ще е много труден. Освен това понятието "участник" не е много ясно дефинирано. Жена ми (интереса им към каквито и да е коли е нулев!) може ли да се смята за участник? Затова смятам, че такса за кола е разумния подход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми (интереса им към каквито и да е коли е нулев!) може ли да се смята за участник? Затова смятам, че такса за кола е разумния подход.

 

именно
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми (интереса им към каквито и да е коли е нулев!) може ли да се смята за участник? Затова смятам, че такса за кола е разумния подход.

 

именно

... :-k абе я се разберете за таксите ,че да знам в крайна сметка жена си ли да взимам или куфара smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключение за семейства - 1 такса.

 

Който не е бракуван да бяга бързо до Гражданското smile168

 

Смисъла е , че миналата година ходихме трима с една кола и съответно беше платена една такса , а Бат Миро като тегли чертата накрая и види , че сме били примерно 100 човека , а е събрал такси за 60 и ще има пак да се чуди "Къде е сбъркал" ... отделно ще има хора , които няма да искат да се пържат на поляната до пистата и ще е по - добре таксата за пистата да се събира отделно или още от самото начало да се дава още с т.н. "Такса за участие" , но за целта Бат Миро трябва да има прогнозни разходи , разделени на ХХХ хора , коли и т.н. па ако са повече ще ги обърнем в бирен еквивален по - важно е ДА НЕ СТАНЕ КАТО МИНАЛАТА ГОДИНА ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нали всичко е прозрачно. От друга страна какво са 10 лв. ако не е тайна? А не е ли където 10 там и 15, т.е. пак нищо. А дали спрямо миналата година поскъпването на почти всичко е само 50%.

Моето предложение е за 20 лв. на кола. Не съм участвал, не знам какви са разходите, но знам какво е да не ти достигне да платиш и да се овътриш заради неправилна сметка. После къде ще се търси вината. В този, който не е дал или във всички останали, които са платили, но недостатъчно. Аз лично съм склонен да платя 20 лв. за моята кола (чието участие в събитието е само това, че е Шкода) и приканвам и останалите колеги за една такава стъпка. После както каза Миро излишъкът ще се разпредели, върне или отиде за благотворителност.

 

:smt017 с 20 кинта от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, контрол лесно може да се приложи.

Ще бъде както миналата година-с ограничителна лента и ще си има място за вход.

Всеки разбира се може да се шмугне отнякъде-но то си е за него-да си пести 2та лева за цигари щом иска!

 

Това беше само като вариянт!

2 лева на човек(участник)

жени,деца-те могат да влизат гратис (Мими после ще черпи) :)

smile113

 

Който е против това-няма проблеми-остава си таксата от 15лева на кола.

 

Аз лично (според мойте изчисления) се надявам да сме поне 50 коли тази година! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,решението е регистрация на клуба и плащане на определен членски внос.

Тогава ще се знае с какви пари се разполага и какви екстри по организацията можем да си позволим.Пък нищо чудно и спонсори или рекламодатели да дадат някои лев.

Що не някоя шатра на бирена компания, :smt030 или ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,решението е регистрация на клуба и плащане на определен членски внос.

Тогава ще се знае с какви пари се разполага и какви екстри по организацията можем да си позволим.Пък нищо чудно и спонсори или рекламодатели да дадат някои лев.

Що не някоя шатра на бирена компания, :smt030 или ЕТ.

:smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо за една такса- 15 или 20 лв (според сметките) в началото и след това КУПОН :smt017 до края!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не сме максималисти - предлагам да остане 15лв/кола без персонална такса. Не е честно дори и само заради хората, които от просто любопитство ще дойдат от Габрово и съседните градове и села да разглеждат колите.

 

Относно спонсорствата - надявам се, че този събор ще е последния, провеждащ се със собствени сили и средства. Нека клубът да стане факт, оттам ще има презентации и към бирени компании, и към община Габрово и към ЕТ. Времето ще покаже. И това ще е съвсем скоро.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Относно спонсорствата - надявам се, че този събор ще е последния, провеждащ се със собствени сили и средства. Нека клубът да стане факт, оттам ще има презентации и към бирени компании, и към община Габрово и към ЕТ. Времето ще покаже. И това ще е съвсем скоро...

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно ще дойда с друга марка автомобил и няма да заемам място на поляната, но смятам да си платя таксата като всеки друг редовен участник - нали всички ще сме на купона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно ще дойда с друга марка автомобил и няма да заемам място на поляната, но смятам да си платя таксата като всеки друг редовен участник - нали всички ще сме на купона.

smile106 =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също съм ЗА! Дано този път няма хора/(1 човек) на минус за дабората кауза.

Миро, каквото мога да помогна от тук- знаеш винаги съм готов.

Поздрави и усех с организацията.

smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.