Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос към колегите от Варна


bega4kata

Recommended Posts

Привет.

 

Извинявам се за офъфъто...

 

Една приятелка от Варна преди 2 години си изчака новото бонбонче 9 месеца... все едно бебче :D

 

Ама голяма любов беше... голяма радост...

 

И не беше току-що излязъл модел или пък премиера някаква...

 

bega4kata, каква щора си избра последно?

 

Че и аз искам, но преди време като попитах за цена и беше към 200 и нещо и се отказах...

 

И друго ми е интересно - оригиналната къде се монтира на кората? Защото съм виждал на една О2, на която беше монтирана на по-вътрешната от двете кори и не ми хареса. По-добре ще стои ако е максимално близо до стъклото в долния край... някой колега може ли да сподели някоя снимка... благодаря предварително.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017

 

А някой има ли актуална ценова листа с аксесоари за О2 ?

 

Рових досега в сайта им но цени не са публикувани.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава информация никога не е пускана online, ще трябва да провериш на място.

Почти всички други вносители имат online публикувани ценови листи на опциите и аксесоарите си :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

пристигна

viewtopic.php?f=44&t=9909&start=225

kalata-

И друго ми е интересно - оригиналната къде се монтира на кората? Защото съм виждал на една О2, на която беше монтирана на по-вътрешната от двете кори
така е,но хич не е лошо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало. Браво!

 

Можеш ли да наснимаш още малко - при отворен заден капак... горе извита ли е щората - по стъклото ли върви?

 

Би ли могла долната част да се монтира по към стъклото (т.е. на другата кора) - колко още може да се развие?

 

Кажи лесно ли се маха пластмасата на задния капак, че искам да я свалям и аз за малко но не знам къде точно са щипките и много ли трябва да се напъва?

 

И последно офъфъъъ - тази красавица станала 3+1 места smile001

И що си махнал задните колани бре :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно офъфъъъ - тази красавица станала 3+1 места smile001
повече от 3ма човека в тази кола не са се качвали,а и няма и да се качат никога.
И що си махнал задните колани бре
там са
Кажи лесно ли се маха пластмасата на задния капак, че искам да я свалям и аз за малко но не знам къде точно са щипките и много ли трябва да се напъва?
Задната кора и горната облицовка на багажника се свалян доста трудоемко,яко дърпане.Първо долната после има 2 болчета на горната и тогава и нея задърпваш.Някои от щипките остават по капака и като се опиташ да ги извадиш от там,обикновено падат вътре в профила и става голяма гонитба после/с един специален уред се справих/.На долния капак има 2 бели метални щипки които са сложени перпендикулярно на другите и трябва да се приплъзнат при поставянето.На горния капак има 2 по къси щипки до третия стоп,които пък има улей в който трябва да се напъха тази кора и същевременно да се уцелят и щипките.
Би ли могла долната част да се монтира по към стъклото
Мисля че не,утре като снимам ще пробвам.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната кора и горната облицовка на багажника се свалян доста трудоемко,яко дърпане.Първо долната после има 2 болчета на горната и тогава и нея задърпваш.Някои от щипките остават по капака и като се опиташ да ги извадиш от там,обикновено падат вътре в профила и става голяма гонитба после/с един специален уред се справих/.На долния капак има 2 бели метални щипки които са сложени перпендикулярно на другите и трябва да се приплъзнат при поставянето.На горния капак има 2 по къси щипки до третия стоп,които пък има улей в който трябва да се напъха тази кора и същевременно да се уцелят и щипките.

 

smile159 мерси за подробното описание. Някой колега беше показал на едни снимки къде точно са самите щипки - ще потърся още инфо преди да се заема с якото дърпане :D

 

Би ли могла долната част да се монтира по към стъклото
Мисля че не,утре като снимам ще пробвам.

 

ОК. Ще чакам още снимки.

 

И що си махнал задните колани бре
там са

 

Няма ги бре, само оня средния-излишния виси самотно - ей виж на снимката... или си ги наврял в багажника - т.е. пак ги няма :smt032

smile027

 

file.php?id=2478

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile159

 

То и от последната снимка се разбра, че дори и да може да се разтегне още няма да стои добре.

 

Супер е станало приятелю.

 

Незнам дали ще ти помогне срещу лошо сложени ксенони, но поне ще ти е доста по-уютно сега.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.