Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЗАЩО форума е токолва цензуриран?


Recommended Posts

Бях забелязал, че изчезват коментари, но чак пък теми, и то теми по които има сериозна дискусия!?. Въпреки, че сигурно и тази ще отида там бих казал, че не си заслужава, ТОВА все пак е форум и е за това. Цензурата миля, че не го прави по-добър, но това си е мое мнение (а може би нямам право на такова) ПОЗДРАВИ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязал :smt032 !

Ако се трие нещо, винаги модовете изпращат съобщения (защо е преценил така).

Да не говорим пък,че във всеки раздел горните теми са написани с такава цел-да определят правила на писане!

Когато някой пусне тема,или коментар в разрез с правилата се предупреждава и ако не я оправи, се трие и му се изпраща съобщение!

 

Поздрави!

 

(темата ти е във Всеки за Всичко-едва ли ще отиде в коша)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го забелязъл, преди около месец два някак си изчезна една тема в която разисквахме ДИЗЕЛОВИТЕ ПОРШЕТА с колегата PRR еи така от самосебеси, да неповярва човек.

 

Незнам ти за коя говориш но се случва и е доста дразнешто, хубаво е поне да има някакво обяснение, защото темата която за която говоря нито някои беше обиден нито беше използван остър тон нямам обяснение.

 

 

П.С. Не се учудваи ако и тази тема изчезне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязал :smt032 !

Ако се трие нещо, винаги модовете изпращат съобщения (защо е преценил така).

Да не говорим пък,че във всеки раздел горните теми са написани с такава цел-да определят правила на писане!

Когато някой пусне тема,или коментар в разрез с правилата се предупреждава и ако не я оправи, се трие и му се изпраща съобщение!

 

Поздрави!

 

(темата ти е във Всеки за Всичко-едва ли ще отиде в коша)

 

 

Колега не искам да изпадам в излишни спорове, но сигурно имаме различни представи за раздел, такива теми не забелязах (във всички раздели). Не става въпрос за МОЯ тема, смятам че беше на съвсем правилно място (ако не се лъжа даже модератор я беше преместил там), не смятам че имало и такива коментари още по малко предупреждения, за да се стигне до триене не на коментар, а чак на тема. Смятам, че е по-редно ако същата е изчерпена да бъде заключена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки раздел има модератор. Всеки модератор носи отговорност за своя раздел. Има двама глобални модератора, отговарящи за всички раздели. Има двама администратора следящи всичко това + грижа за форума като работеща система. Както виждате всичко е съвсем ясно и прозрачно. Ако във връзка с това някой има конкретни забележки - нека се обръща на ЛС към модератор на раздела. Ако не получи отговор или той не го устройва - да пусне ЛС на мен. Всичко останало си е чесане на пръсти по клавиатурата :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забелязал, че изчезват коментари, но чак пък теми, и то теми по които има сериозна дискусия!?. Въпреки, че сигурно и тази ще отида там бих казал, че не си заслужава, ТОВА все пак е форум и е за това. Цензурата миля, че не го прави по-добър, но това си е мое мнение (а може би нямам право на такова) ПОЗДРАВИ !!!

В кой раздел е била тази тема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забелязал, че изчезват коментари, но чак пък теми, и то теми по които има сериозна дискусия!?. Въпреки, че сигурно и тази ще отида там бих казал, че не си заслужава, ТОВА все пак е форум и е за това. Цензурата миля, че не го прави по-добър, но това си е мое мнение (а може би нямам право на такова) ПОЗДРАВИ !!!

 

Темата беше изтрита по желание на автора и. Имайки предвид съдържанието и и най-вече смислените коментари в нея загуба няма! За сметка на това имаше достатъчно заяждане ... за съжаление.

 

PS: Темата която визирам е/беше "Тъпоъгълник с КАТ...."

 

И аз съм го забелязъл, преди около месец два някак си изчезна една тема в която разисквахме ДИЗЕЛОВИТЕ ПОРШЕТА с колегата PRR еи така от самосебеси, да неповярва човек.

 

Незнам ти за коя говориш но се случва и е доста дразнешто, хубаво е поне да има някакво обяснение, защото темата която за която говоря нито някои беше обиден нито беше използван остър тон нямам обяснение.

 

 

П.С. Не се учудваи ако и тази тема изчезне

Мнооого странно. Можеш ли да си спомниш името на темата? Нещо нямам спомен за воден спор там (кавги изобщо ги изключвам). А пък чак да е изчезнала тая тема ми идва в повече ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ на администратора и модераторите който взеха участие smile159 съгласен съм с тях щом автора е пожелал това, въпреки че остана загадка за нас това желание. Ако заглавието е било проблем, не беше ли редно автора да бъде предупреден. Става на въпрос за темата която PRR посочи.

Така и остана загадка за мен: нарушение ли е ако при излизане от кръстовище светофара е червен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По правилно е да се каже-на какъв сигнал си влязъл в кръстовището.

В закона пише-при положение,че не можеш да спреш безопастно, можеш да преминеш на жълт сигнал!

Нормално е като влезеш на жълто,ако не можеш да спреш безопастно-при излизане от кръстовището -ще си на червено!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ на администратора и модераторите който взеха участие smile159 съгласен съм с тях щом автора е пожелал това, въпреки че остана загадка за нас това желание. Ако заглавието е било проблем, не беше ли редно автора да бъде предупреден. Става на въпрос за темата която PRR посочи.

Така и остана загадка за мен: нарушение ли е ако при излизане от кръстовище светофара е червен?

 

todcom,

Автора ми писа лично да изтрия темата. След изтриването и той беше информиран.

 

Що се отнася до това дали е нарушение да напуснеш кръстовището на червен светофар - ми зависи от обстоятелствата. Ако си спрял за да пропуснеш линейка, полиция, пожарна и сие явно не е нарушение. Ако си навлязъл на жълто при положение, че си могъл да спреш - ми нарушение е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раздел XI.

Преминаване през кръстовище

Чл. 47. Водач на пътно превозно средство, приближаващо се към кръстовище, трябва да се движи с такава скорост, че при необходимост да може да спре и да пропусне участниците в движението, които имат предимство.

 

Чл. 50а. (Нов - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Забранено е навлизането в кръстовище дори и при разрешаващ сигнал на светофара, ако обстановката в кръстовището ще принуди водача да спре в кръстовището или да възпрепятства напречното движение.

 

А относно темата на колегата FAV135 при него имаше други обстоятелства ( акта му е съставен по неправилен член от ЗДвП )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, че темА....

и аз да се включа, с някои по-глобални коментари....от 1 до 3 са сеиозни

1. Когато човек напише нещо във форума и има отговор, то вече творението не може да се каже че е лично негово. То е и на този който е отговорил. В този смисъл, то за да се изтрие дадена тема, трябва да се питат и тези които са дали отговор. ....Не може да се каже че всеки който е пуснал тема държи съдбата на цялата тема...АКо искате, потърсете какво пише в интернет за IP Rights. В много случаи на глупаво започната тема, има съвсем разумни, балансирани и изчерпателни отговори...написани с ум и сърце, които не заслужават да бъдат изтрити...ако автора на първия пост е решил, че не иска да се излага вече.... :D да се изтрие всичко е направо безотговорно

2. Творението е обществено достояние и не принадлежи нито на инициатора на темата, нито на автора на първия пост, нито на администратора

3. Моралната отговорност да изтриеш тема е голяма. За присъствието ми до момента наблюденията ми са че модераторите и администраторите са достатъчно коректни, балансирани в изказванията си и поддържата "чистотата" на едно достатъчно добро ниво....за което ги подравявам.

4. :D за todcom....не забравяй, че администраторите и модераторите и те са хора, и те душа носят и те мастика(ооопс...може и да не пият точно мастика) пият...не бъди толкова строг

5. :D за администраторите и модераторите....не забравяйте че "На човек с чук, всичко му изглежда като пирон"

6. :D за мен new_.... Абе стига си писал глупости....няма само модераторите да те спасяват чрез изтриване на глупостите дето пишеш...ей.

Поздрави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво се разбра - няма цензура чак толкова много, просто модераторите, глобалните модератори и администраторите си вършат работата. Ако мислите че има цензура - грешите, давам само един пример - VooDoo, все още има негови мнения из форума и на него, въпреки непонятното му държание, все още му се дава възможност, с малки почивки разбира се, :D да участва със свои мнения и теми тук.

 

П.С. Колеги new_ и todcom, по ваше желание след получените ЛС отключвам темата, но държа да отбележа - нито ме е страх от някой тук, нито аз съм налагал когато и да било цензура под какъвто и да било начин, същото важи и за останалата част на екипа модове, глобални модове и админи. Вие искате всяко мнение да стои, всяка тема да има продължение - това няма нищо лошо, но ако не се прилага контрол, който вие наричате цензура и дори правите психоанализи на човека упражнил контрол - всичко ще иде по дяволите и добрия тон, прегледността и колегиалността тук ще изчезнат.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нито ме е страх от някой тук, нито аз съм налагал когато и да било цензура под какъвто и да било начин, същото важи и за останалата част на екипа модове, глобални модове и админи.Поздрави.

Не стоплям,защо са тия оправдания ,та и от името на всички?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поизчетох темата наново, и се позамислих какво е тя всъщност - ами пълна боза е, както отбеляза много точно колегата преди мен. За тези, които все още не са разбрали:

 

ТУК, ВЪВ ФОРУМА НА ШКОДА КЛУБ БГ ЦЕНЗУРА НЯМА, НЕ Е ИМАЛО, НЕ СЕ ОЧЕРТАВА И ДА ИМА.

 

А че някой е на противоположното мнение и смята че контрола е цензура - всеки има право на лично мнение, но едно такова, че тук се цензурира наред, не подкрепено по никакъв начин с доводи и реални доказателства, е не само грешно, но и обидно. :smt018 Затова - smile149 засега, скоро и една гума ще ударя, не виждам какво друго може да бъде по-подходящо за тази велика мисъл - наличие на голяма цензура във форума - неотдавна и за комунисти ни бяха обвинили, какво ли ще ни връхлети за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.