Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пукнат блок следствие смяна на водна помпа!!!!????


BOTZKO6

Recommended Posts

да се обадя за решения проблем! Пукнатия блок се оказа че не е от водната помпа или какъвто и да е ремонт около нея. Свалих мотора и при развиването на болтовете отгоре (тия дето са за свалянето на капака отгоре) се оказа че единия болт точно при пукнатото място е различен (не беше със същите резба и дебелина) и най вероятно той е причината за пукването. Колата така съм я купил от автосалона-с прикрит такъв проблем. сега съм със заварен блок точно върху номера. отидох в КАТ с документи от сервиза кво са правили и че те са правили заварка и изтрили номера за да ми кажат какво да правя сега и ще минавам ли пререгистрация. Изгледаха ме като полезно изкопаемо и ме пратиха да си карам колата без проблеми и ако реша да я продавам например все документи да си вървят с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си спокойно. Последните коли които регистрарах в КАТ бяаха без номера на двигателя в големия талон. Или трудно за разчитане или са без . Това е нормална практика вече

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.