Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Алу тасове за 75 пари (комплекта)


stefan l

Recommended Posts

къде по-точно, можеш ли да дадеш линк от bgmaps или да напишеш точен адрес?

Ето ги къде са. Май имаше и някакъв сервиз там.

Тасовете са за дупки 5 х 120 и се наложи леко преправяне, но въпреки това прилягат плътно към джантата и закрепването им е доста здраво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря, само дано не се появи някой "доброжелател" и тасовете ти да хванат крачета...

Дано...

Захващат се с кухи пластмасови болтове и развиването им изисква повече време, от колкото срязването на, примерно, 5 свински опашки.

Бегачка, оригиналните нещо не ме кефят, а и с тея по-лесно си разпознавам колата на голям паркинг ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ,незнам,но на Амбиентито тасчетата са готини,харесват ми повече от тези,но това си е лично виждане....

даже стоят по дабре от оригиналните 15 ски на елеганса.Тасовете /оригиналните/стоят по-големи от ал-джанти 15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за алуминиеви тасове може би не е лоша, но точно с този модел, джантите изглеждат супер малки :-k и поразително ми напомнят на eдин модел лети джанти на Ланча или Алфа Ромео от средата на 90-те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за алуминиеви тасове може би не е лоша, но точно с този модел, джантите изглеждат супер малки :-k и поразително ми напомнят на eдин модел лети джанти на Ланча или Алфа Ромео от средата на 90-те.

 

Да, ретро са и изглеждат доооста малки :-k , но щом колегата им се радва, нека са му честити ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.