Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се похваля.


Recommended Posts

Здравейте искам да споделя нещо.Вчера направих връзка с един от феновете на шкода клуб Холандия след което бях поканен на тукашния събор който ще се проведе на 22,23 и 24 май. Ще се въоража с нещо по така 10 пиксела smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, Румба, крайно време беше да направиш връзка с тамошните фенове - от кога си там а ?

А иначе ти дали ще успееш да се класираш за нашия събор, който е малко преди техния ;) :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да успея.Давам си единия пръст на ръката само да дойда.

:mrgreen: само да не е кутрито че с него си бъркам в носа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойде, ще дойде !

Щото иначе ще трябва ние да му бъркаме по ........ Пък и Румба календара ти е у мен и ще трябва да си го вземеш. Пък като се върнеш в Холандия ще го покажеш на колегите, те може да си нямат календари и стикери. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te на тоя Холандерски събор няма да мирише на кебапи ами само на треволяци май! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа тука засегнахме болната тема на подрастващите :lol:

 

Вземи малко плява на идване на Сокола заедно с холандските членове. Те ще демонстрират правилната употреба - АЗ лично ще следя за правилното разпределение на дажбите smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа тука засегнахме болната тема на подрастващите :lol:

 

Вземи малко плява на идване на Сокола заедно с холандските членове. Те ще демонстрират правилната употреба - АЗ лично ще следя за правилното разпределение на дажбите smile168

Не се следи така smile168 ,а така smile167 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te на тоя Холандерски събор няма да мирише на кебапи ами само на треволяци май! smile092

:smt017

и гъби, и гъби....ако са останали.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

what about cake?

 

Tell me 'bout it smile168

Чувал съм, че това е добър избор за начинаещи. Чувал съм съм че 1-2 парчета е едно добро начало.

Също така съм чувал, че се ядат на гладно...или след лека храна .....иначе може да няма ефект или ефекта е слаб. Чувал съм и други неща, но не ми се разпространяват разни слухове....за близалки, чаеве и други там разхладителни напитки....

Поздрави...

Пс. "В Амстердам има и музеи....."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

what about cake?

 

Tell me 'bout it smile168

Чувал съм, че това е добър избор за начинаещи. Чувал съм съм че 1-2 парчета е едно добро начало.

Също така съм чувал, че се ядат на гладно...или след лека храна .....иначе може да няма ефект или ефекта е слаб. Чувал съм и други неща, но не ми се разпространяват разни слухове....за близалки, чаеве и други там разхладителни напитки....

Поздрави...

Пс. "В Амстердам има и музеи....."

 

Що ми се връзваш? Бил съм в Амстердам 6-7 пъти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.