Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ESP не изгасва !!!!!


didodanev

Recommended Posts

Колеги имам следния проблем: Лампата за ESP ми свети постоянно, както и бутона ON/OFF недейства. Сканиране с VAG-COM:

01435 - Brake Pressure Sensor 1 (G201)

012 - Electrical Fault in Circuit

01309 - Power Steering Control Module (J500)

008 - Implausible Signal

Ако някой е имал подобен проблем ще бъда благодарен да ми насочи размислите в посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Ако някой е имал подобен проблем ще бъда благодарен да ми насочи размислите в посока.

 

Имал съм такъв проблем с БМВ и съм чувал други хора да го имат също - при мен се случваше само от време на време да се получава - изгасва си след време и тн. При теб от кога не изгасва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем: Лампата за ESP ми свети постоянно, както и бутона ON/OFF недейства. Сканиране с VAG-COM:

01435 - Brake Pressure Sensor 1 (G201)

012 - Electrical Fault in Circuit

01309 - Power Steering Control Module (J500)

008 - Implausible Signal

Ако някой е имал подобен проблем ще бъда благодарен да ми насочи размислите в посока.

 

Не е много по темата и нямам идея какво значат тези грешки...

Но не винаги всички грешки са за дефектирали компоненти. При грешка в някои модул се натрупват и други грешки и то даже в други контролери.

А първопричината да е само в G201 (каквото и да е това) или пък J500 или в съвсем друг контролер(примерно за стоп машинката на спирачките) .

На мен ми светеше ЕСП-то че неработи когато си замина ЕКУто на Халдекса.

За есп-то знам че има два датчика под волана за надлъжно и напречно изместване дано те не са с тия означения защото са скъпички 600 и 1000 лева другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 12 години по-късно...

Здравейте темата е стара може ли някой да разчете грешките аз ги разчитам но немога да разбера от кое е точно проблема тъйкато са свързани и 3 -те ESP свети постоянно 

20210310_175021.jpg

20210310_175436.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.