Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сложихте ли мартеници в колата?


Recommended Posts

Честита баба марта на всички, и едно въпросче:

-Сложих те ли мартеница в колата,че аз сутринта доста расъждавах с жената по темата?

Щях да сложа и усмивка с Пижо и Пенда ама като гледам нямааааааа.И се питам : що няма бе?

Е какво да сложа сега,а......? smile182

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година слагам мартеници. Имам едни много яки Пижо и Пенда - дълги са около 30 см и за кола са идеални. Още си ги пазя, но тази година си купих нова - две големи топки. Както предишната, така и тази мартеница ми виси на вътрешното огледало. Някой ще каже "тираджийска история", ама мен си ме кефи - не ми пречат на обемните датчици, нито пък на видимостта. От друга страна им се кефя на размера :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали сложихме мартеници? Да. На всеки който уважи сбирката. Лично се погрижих.

viewtopic.php?f=27&t=13162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих, но и утре е ден!

 

Слагам ги на антената....ама днеска сменах мойта! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали сложихме мартеници? Да. На всеки който уважи сбирката. Лично се погрижих.

viewtopic.php?f=27&t=13162

 

За което получаваш искрени благодарности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Винаги слагам. Сега чакам да натрупа малко сняг да направя няколко мартенски снимки червената шкода на бял фон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз слагам всяка година зад огледалото много симпатични пижу и пенда не съм ги снимал за да ги видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартениците са нещо уникално. Типично българско. Коренят се още от пред християнската епоха по нашите земи....

Поздрав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.