Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Копиране на NVM-RAM


biser.or

Recommended Posts

Спешно търся някой, който разполага с програматор за това чудо

M48Z08-100PC1 и има желание да помогне :roll:

 

keywords: memory; nonvolatile ram 64kbits; 4.5 to 5.5 v; 100; pcdip28; 0.8 v (max.); 0original st microelectronics memory sram monolithic ic, 28-pin dip package8k x 8 non-volatile sram local area network contrlr,

 

Необходима ми е информацията от чипа да се копира 1:1 на друг чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти свърша работа, но най-рано в четвъртък :?

В какво състояние са батериите и на двата чипа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти че се отзовавш. smile159 Пусни ми на ЛС номер на телефон да ти звънна да се уточним.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какво състояние са батериите и на двата чипа?

Ами.... до колкото знам батерията е интегрирана в самия чип.Предполагам е ОК защото чипа на който ще се прехвърля информацията е чисто нов. На другия би трябвало да е наред ,защото е NVM -RAM на машина която работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.