Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Водна помпа за Фелициа


Velko

Recommended Posts

Колеги, сега се връщам от майстор и се оказа че водната помпа е за смяна. Случайно да знаете колко струва нова? Колата е Фелиция 1.3 mpi. Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няма и месец аз я сменях и ми взеха 120 лв само за помпата (говорим за 1.3 MPi GLX с климатик) а ако си без климатик помпата беше с около 15-20лв по-малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или вземаш по евтината за карбуратор и прехвърляш шайбата. По тоя начин спестяваш 40-на лева... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дадените по-горе цени от мен са за помпа с тампон. Както е писал The Best Forman те са си комплект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сега се връщам от майстор и се оказа че водната помпа е за смяна. Случайно да знаете колко струва нова? Колата е Фелиция 1.3 mpi. Благодаря Ви предварително

В.помпа на HEPU - без климатик - 99,00лв : с климатик - 115,00лв

Китайска без климатик - 50,00лв .

Всички помпи са к-т с тампоните .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.