Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Клуб България в last.fm


gogata

Recommended Posts

Позволих си да направя група на Шкода Клуб България в last.fm. Който има акаунт там, нека заповяда \:D/.

 

http://www.last.fm/group/Skoda+Club+Bulgaria

 

П.П. Ако някой от администрацията реши, може да ковне темичката временно като "Важна" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да направя група на Шкода Клуб България в last.fm. Който има акаунт там, нека заповяда \:D/.

 

http://www.last.fm/group/Skoda+Club+Bulgaria

 

П.П. Ако някой от администрацията реши, може да ковне темичката временно като "Важна" :P

=D> ама пусни малко музичка по радиото а за останалите който незнаят за какво иде реч

ето тук има малко инфо на БГ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото самичко ще се пусне, като събере песни от чартовете на членовете. Или поне така мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, изивнявай, но какъв е смисъла? А идеята? Ама не на сайта, а на името на клуба там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, изивнявай, но какъв е смисъла? А идеята? Ама не на сайта, а на името на клуба там...

 

Ами какъвто е смисъла (и идеята) на потребителската група на Бришкода в същия сайт, например :). Надявам се, не е проблем, че не съм питал никой преди да направя изключително "полезната" :lol: група на форума в ласт.фм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, аз не виждам смисъл и от присъствието на Бришкода там, та за това те попитах според теб какъв е смисъла. Това, че те са там, според мен, не е основание. Искаше ми се да разбера твоята идея - ако е добра да я доразвием, ако не - темата сама ще падне надолу :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, Юли, идеята е като на всички потребителски групи в подобни сайтове(все тая дали ще е myspace, facebook, last.fm и прочее) - да се съберем хора с регистрации там, които споделяме еднакви интереси. Преди време някой беше направил група на форума в myspace, която не просъществува особено дълго. Подозирам и, че интереса към тази група ще е по-скоро нулев, но времето ще покаже (както сам си казал) :). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека и аз да кажа за какво ни е група в ласт фм. Сайта предимно е за музика.

сайтът намира хора, които имат сходни на вашите музикални предпочитания и можете да си пишете и да се запознаете с тях.

тоест ако се включат повече хора от форума ще знаем ( и колегата Dj Blacky ще знае :mrgreen: ) каква музика ще слушаме на Сокола примероно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоест ако се включат повече хора от форума ще знаем ( и колегата Dj Blacky ще знае :mrgreen: ) каква музика ще слушаме на Сокола примероно .

 

... което пък лесно се разбира като извадим дисковете от колите на самия събор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.