Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ADAC обяви резултатите от теста на летни гуми 2009


Recommended Posts

Който ще търси летни гуми да си направи справката в ADAC!!!

 

http://news.automedia.bg/read/6330.html

 

Ейййй,тия Conti-а са все на едно от първите 3 места!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си се знае, че премиум марките са най- качествени. Не виждам нищо ново в този класация, но ми е много интересно как Кумхо и Унироял са се добрали толкова високо в листата.

Защо никога не тестват Сава?!? Аз карам с такива гуми, но никъде не съм виждал правени тестове с тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз си продавам един камплект чудесни Туранци, ама интерес нъц

аз твоите съм ги завзимал от 3м. вече .. :oops: .. даже 2 пъти се чувахме .. и се разбирахме .. но като и да е .. ЩЕ

.. а за Кумхо-то .. аз съм с такива на Сеат-а за предни Kumho Ecsta и съм доста доволен, те и като цена са добре ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на очите си smile020 ,Матадор са влезли в класацията-13ти във втората таблица. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.