Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Made in japan


biser.or

Recommended Posts

много, много тъпо, според мен! въобще няма пропорциите на оригинала и вече не е нито nsx, нито пък е f50. по - добре да си бяха направили нещо уникално, с техен си дизайн... във варна има едно копие на f40, ако не се лъжа, правено на базата на fiero... голям смях е, дори не исках да си хабя място на картата на апарата, за да го снимам... картата ми е 2GB...

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умно :!: Ама то при Шкода няма и смисъл... на MB-то директно слагаш калници от S-ка, на Estelle 1 стават от Estelle 2, на Favorit-a от Felicia :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скромно момче си smile001

бях подведен :oops:

немога да си представя как подяволите сЪ го напраЛи smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова не се бях сетил :lol::lol::lol:

принципно стиропора е на плочи не на калници :lol::lol: апък на тез коли калницине ,капаците и всичко им е като плочи :lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тази вечер си "начешах крастата" :lol: с ретро автомобилите , попадайки на този саит.http://www.retro-style.ru/html/prj_zil150.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е старо преди време беше доста дискутирано по-форумите заедно със фалшивия McLaren SLR

 

Фалшив McLaren SLR ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям мераклия... интересно двигателя дали е същия и колко се е изръсил за тая емитация и колко ли време е му е стувало това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е старо преди време беше доста дискутирано по-форумите заедно със фалшивия McLaren SLR

 

Фалшив McLaren SLR ТУК

тва па е още по куцо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е куцо , ама за сметка на това има много какво да се научи от тез имитаций ... за разлика от нашенските "тунингьори" дет си мислят , че знаят всичко и бълват какви ли не бъркочи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда малко нелепо тоя зил...

 

Да, защото трябваше да се направи като пикап, а не на тудор :idea:

 

А какво ще кажете за това: http://flickr.com/photos/sovietcamera/2 ... pool-skoda

Някога във форума имаше линк към сайта с подробни снимки на преработката, но не успях да го открия... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.