Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

задължителен преглед на нова шкода


ip4o

Recommended Posts

при първата смяна на маслото на фабииката нали трябва да направят и преглед на колата (така пише в книжката) та като сменяха маслото за около 15 минути и ме извикаха да си я взема и аз ги питах този преглед кога ще го направят и маистора ми каза че току що е минал за 15 минути......трябва ли да се притеснявам и да отида да си изискам качествен преглед...как мислите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Виж какво пише в протокола за огледа. Там всичко направено е описано и ....оценено в пари за труд и материали. Сам може да прецениш какво са направили.

Имай в предвид че в ЕТ един час труд се плаща по около 30 лева и под 20 минути труд май не пишат...

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е наред. Прегледа реално отнема по малко от 5 мин. Проверяват окачването за луфтове, дисковете и накладките за износване/нацепване и за видими удари. При мен видяха, че е ударена гредата зад двигателя (още на първия преглед), т.е. не претупват.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.