Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомобилни гуми ROTEX


Recommended Posts

Ако има колеги които са ползвали гуми от горепосочената марка, моля да споделят впечатленията си. Поведение на пътя, пробег и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите, ги правят в заводите на Tigar. За летните им модели из нета се пишат общо взето хубави работи, за зимните - нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile157

 

PRR: Колеги, моля да не сменяме топика на темата! Колегата пита за конкретна марка гуми. Ако някой има впечатления точно за тази марка да ги сподели, ако не по добре smile157

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си купувах гумите за О2 - ходих в един доста голям център за гуми, джанти и т.н. Имаше такива гуми Ротекс - на вид не изглеждаха никак лошо. Това, че никой не ги е чувал не означава че гумите са лоши или не стават...Аз лично си купих гуми които също не бях чувал (също и много малко хора ги бяха чували - става дума за NEXEN N3000), но съм много доволен, колата е много стабилна и не съжалявам че си ги взех. За сравнение - държат се много по-добре от предишните гуми на колата - Yokohama Parada Spec-2 - дето уж се водят висок клас, скъпи, качествени и т.н. Та мисълта ми е че не е необходимо гуми които не са толкова известни и популярни да са калпави и некачествени.

Потърси из интернет сайтове с мнения или ревюта....аз така си избрах моите, не много скъпи, не много известни, но качествени (поне според мен)....

 

Успех и пиши какво си си взел и отзиви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR: За втори път - който има впечатления от гуми ROTEX да пише! Ако искате да обсъждате предимства и недостатъци на евтините гуми си отворете друга темама, а не smile109 тази на колегата! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.