Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Образец по маневриране :D


SKODA 105 RS

Recommended Posts

не е първата няма и да е последната жена шофер обаче на такъв празен паркинг ](*,)

албанец TIR да кара с прицеп ще си напрай маневрата спокойно

човек да се смее ли ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная защо така безразборно се раздават шофьорски книжки. БЕЗУМНО Е да има подобни екземпляри на пътя и ти да се чувстваш сигурен. Всеки допуска грешки, то тази е направоооооо... :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега уж в Б-я раздаването на книжките се контролира от 'ДАИ', а слушах за някаква идея да се даде на частни фирми и тогава ще стане като с техническите прегледи - никъв контрол. За тогава се плаша какво ще се случва по улицата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега уж в Б-я раздаването на книжките се контролира от 'ДАИ' ... :(

 

Миналата година домакинката на блока в Общежитието ми искаше да вземе книжка, каза че няма да ходи нито на курсове нито на листовки. Помолих я поне листовките да мине, да научи правилника. Купих й листовки и правилник, не исках да ми ги плаща сега брат ми учи по тях. Не иска и да ги погледне 500лв й струвала книжката. Според нея, ако трябвало да плаща за курсове, да я късат, после по 50лв на нов изпит щяло да й излезе много скъпо. Според нея не е ползвала кой знае какви връзки. А моя изпит 2005та беше 45 минути, обиколих цял Пазарджик. Проблема, обаче не е в това че изпита ми беше 45 минути, а че само аз и още едно момче взехме книжка от над 20 кандидати. Не се хваля, аз съм лош шофьор, направих много грешки на изпита. От "горе" искат да ни научат да сме "тъпи и смотани" някак си не им се учи на младите и най-лошото нямат уважение към другите :? На пътя обаче това е опасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.