Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И пак за кражбите :(


ammcfc

Recommended Posts

Колеги, днес следобед (към 17:30) си заварих колата писукаща и мигаща, с разбито предно дясно стъкло и изтарашена жабка и барче.

Въпреки че тази родна история ме е сполетявала многократно, се нервирах много. Но причината да я споделя с вас не е да търся подкрепа или съчувствие,

а да ви дам възможност да си вземете поука и евентуално да се предпазите.

 

Явно крадците (наркомани мръсни, да ви изсъхнат крадливите ръчички) са видели, че имам поставка за навигация и са решили да проверят дали случайно устройството не е някъде из колата. Е, не е било...Но разправиите със застрахователи, майстори, време и прочие ми предстоят.

Та, съветът ми към вас е, ако ползвате такива стойки, сваляйте ги и тях, иначе можете да пострадате.

За сетен път великите слова се потвърждават "Малък народ сме, ама за сметка на това много прост и крадлив!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствие за неприятната случка.

 

Иначе бих споделил, че не оставям дори плик, торба или каквото и да е в колата. Тъпите парчета разбиват заради плик Billa предполагайки, че вътре има пари. А стойки и сие се махат, за да не привличат вниманието. Изобщо - нищо да не привлича вниманието, че ....

 

PS: Ах, как ми се ще да докопам един такъв ... и да съм пак в кондиция. Ах тогава какво ще става ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, търси ли са документи

 

така намерихме колите си преди 2 месеца аз и няколко мои съседи като при всички едно и също жапката отворена и претършувано и нищо не е взето на един съсед даже касетофона му седеше вътре със панела и не го бяха взели.

post-1571-138453075623_thumb.jpg

post-1571-138453075629_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина много неприятно. ако трябва да се изкажа по темата ще се споменат

родата до девето коляно.... :smt034 :smt019 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно - искрено ти съчувствам.

 

На първата ми кола - Skoda 120L ми бяха разбили една зимна тиха вечер лявата брава. Точно в този момент реших да изляза на терасата и ги видях надупени двама ................. да не казвам какви - ровят из колата. Както съм на първия етаж - тихичко, тихичко слязох - и в момента в който вече бях до колата ме усетиха и побягнаха. Ноооооооооо родните кубинки не прощават - настигнах единия и просто предполагам и до ден днешен ме помни и като мине покрай улицата (вече не живея там де) сигурне ме благославя. Равносметката - счупена ключалка, изтръгнати кабели (окъсено и изгорено радио), една разбита уста и нос - и кой знае колко други травми по единия педе**** - след като го съборих само с дясната кубинка - и така няколко пъти. Бях побеснял - но и в крайна сметка ми улекна след цялата разправия.

 

Против насилието съм, не го одобрявам, но някои хора само това ги оправя...........даже бих казал, че и това не ги оправя, но все пак опитах :-)

 

И колега - горе главата, стъкла и ламарини се оправят - да сме живи и здрави и да се радваме на колите си. Знам, че си бесен сега, но ще отмине и ще се сещаш за този случай след време с усмивка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неприятно - искрено ти съчувствам

и аз всичко прибирам

бяха ми счупили стъкло заради празна кутийка от панела на касетофона.Бях си свалил панела но не си взех кутийката която беше в джоба на вратата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова си сложих CD-ROM от компютър в 120-ката.

Жалко обаче, че възможностите му се ограничават до четене на аудиодискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадно, мамка им наркоманска крадлива. При мене навигацията си е на една лепяща се лента, стойката изобщо не я слагам. Съжалявам за изхабените ти нерви и неприятната случка покрай новата кола, колега, иначе затуй са застрахователите и ЕТ сервиза - да ги оправят тея неща. И на мен оня ден някой ми е барал предния капак на колата, ама дотам само, нищо друго не видях да има - затворих си го и така, пък едно оченце пази сега Буба, поне докато е пред нас.

 

Дано не се случва повече нещо подобно, нито на теб, нито на който и да било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми бяха откраднали една навигация от колата в Италия, така че не е само тук така. Бяха свалили прозореца до долу, без да чупят нищо. Така и на разбрах как. Нямаше никакви стойки и нищо оставено отгоре, а навигацията беше скрита навътре под седалката, но...

 

И Шкодата ми я разбиха през лятото. На Позитано, в началото, до хотел Рила. Нищо нямаше вътре, ама те да проверят. :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел наскоро му разбиха апартамента, нов апартамент, които го обзавеждаше току що. Та по въпроса той каза : " Всеки, който краде да си дава парите за лекарства " !

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо!

Мен ме предупредиха за стойката за GPS-а и от тогава я свалям!

Напоследък много зачестиха всякакъв вид кражби! :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм смятал, че 105/ 120-ки не са обект на кражби, обаче тия снимки.... smile087

 

Аз имам още по фрапантен случаи.

 

Шкодата на бащами (бога да я прости горката) не се заклиючваше нарочно защото нямаше нищо в нея за крадене и за да не чупят прозорци от келеши и наркоманчета вратите 4те бяха перманентно отключени и пак една сутрин съклото на сол и претършувана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maлееее,аз както си държа полицата за гражданската в колата...ще взема да си я прибирам.

Но панел,телефон и такива работи-никога :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всички сме изпатили от набезите на гадните крадци и наркомани. Искрени съчувствия към колегата. А фрапантните случаи всеки ги има. Моят е как на един мой познат, бивш мой шеф и шофьор на Фаворит му откраднаха касетофона, ама не от колата а от тях, когато му обраха апартамента.

Както каза simichoil да сме живи и здрави. Другото ще си го купим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.