Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова промоция на Лукойл


Ради

Recommended Posts

http://www.lukoil.bg/promo.htm

 

Имам такава карта но от ЦКБ Сила, но на нея не дават още 2 ст. отстъпка, та въпроса ми е какво е необходима за да имаш карта "Пълен напред", все пак до 20 април 7 ст. на литър кой ти ги дава.

 

Предварително благодаря за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях сключил договор с Луйойл за доброволно допълнително пенсионно осигуряване и ми дадоха такава карта веднага. Просто работодателя ми тогава ме задължаваше да сключа такъв договор (въпреки че е доброволно), плащах 3 месеца вноски и когато напуснах ми възстановиха парите - като бонус ми остана картата и редовно си зареждам с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваха ги преди нова година и преди 1 година като заредиш и платиш кеш.

 

отстъпката също важи единствено при плащане в кеш.

Изгодно е

осовено ако имаш близък лукойл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, но ме интересуваше необходими ли са документи за издаването и чакаш или просто минаваш през бензиностанцията и си искаш една карта?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са едни карти които ти ги дават безплатно в началото на годината и дават право за 5 ст отстъпка при плащане в кеш. Събота и неделя плюс още две. Въпроса е че не съм сигурен че тези карти ги раздават целогодишно. Предните две години (дега е трета) ги даваха само през декември и то само в избрани бензиностанции...и то предимно някъде на неудобни места, но самите карти важаха за всяка бензиностанция. Тази годин ги раздаваха навсякъде, но мисля че вече са спрели (макар че може и да греша)

Поздрави и успешна седмица

Не се чакаше никъде тази година. Просто при първото зареждане казваш че искаш карта, попълваш някакво дребно листче и ти ч дават. Дребен трик е зареждаш за 5 лв, вземаш си картата и след това пълниш веднага за 200, като ползваш отстъпката.

 

ПС1. M0rGaN греши. Картите които е посочил са предимно фирмени такива и нямат нищо общо с тези 2 те стотинки отстъпка допълнително

ПС2. Shell дават двойно бонус точки в събота и неделя и това е отговора на Lukoil. Разнира се точките в Shell не си струват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС1. M0rGaN греши. Картите които е посочил са предимно фирмени такива и нямат нищо общо с тези 2 те стотинки отстъпка допълнително

Моя грешка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се изискват дикументи, но не съм сиурен че в момента дават карти . Даваха преди нова година

 

иначе ето я промоцията http://www.lukoil.bg/promo.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карти дават до изчерпване на количествата, на тези от бензиностанциите на които зареждам свършиха доста отдавна е не че нямам три smile175 ама това е друг въпрос smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.