Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортен филтър


ruilov

Recommended Posts

За да не вдигам една стара тема-пиша тук.Въпроса ми е за спортен филтър от Илиенци Performance.

Днес един колега ми разправяше как бил с такъв и колко бил доволен.Бил го поставил сух,била се повишила малко мощността, работел по-добре двигателя.Някой слагал ли е такъв?Каккъв е резултата?Дали колегата е забравил да каже как "мармота завива шоколада в станиол" и трябва да изгребвам пясък от двигателя всяка седмица?

Ефекта, който искам е-уплътняване на звука главно, защото мисля, че на 135 мотор такъв филтър едва ли ще доката някое магаре отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един-не е илиянски,ама не е и от скъпите (80лв съм го купувал)-с него доста се вдигна шума на колата -работи леко като трактор,не че с КН филтъра (Аполло) си работи тихо,ама.........

Ако искаш мога да ти го дам-да пробваш!

Пари няма да ти искам,само трябва да си платиш доставката на куриера! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш звук вземи един кръгъл филтър и една кутия от Жигула , окастри и стените и остави само капака и основата , на която правиш един отвор като за шкодов карбуратор и имаш необезшумена филтърна кутия и спортен филтър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се таковам в главата тъпа-без да искам съм отворил нова тема.

Моля ако е възможно да се преместят мненията в темата "Проект Фаворит".

Иначе за сега си мисля идеи и търся матриали.Като се сгрее малко грабвам флекса :smt019

 

PRR: Колега, съвсем добре си беше оспамил темата на колегата и съвсем умишлено ти е отделена! Имаш въпрос - задаваш си го в собствената тема. Имаш какво да кажеш в темата на колегата и по темата на колегата - пишеш в неговата тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.