Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител!


Alzaba

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам Шкода Фабия 1.9SDI, 64 коня, 2005 година,Класик :D

Проблема е, че е на 61400км. и вече съединителят издава багажа или с други думи отделя доста по-високо от преди.Колата не се кара вече толкова интензивно определено,даже в последно време се кара седмица-седмица...Въпросът ми е колко време би издържал съединителят,знам че е за смяна,но някак си не искам да го сменям толкова рано,много колеги които имат такава кола (даже и същият модел) ми казаха, че съединителят пада изведнъж и те оставя на място без да може да се натегне примерно.А също така имам и странен шум..когато запаля автомобила се чува свистене от двигателя,незнам дали е ангренажен ремък или нещо друго.Но каквото и да е ще го оправя след време,че в тая криза :П

Поздрави на всички!!! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекорд регистриран от ЕТ за стопен съединител е мейду 3-11 км!

Зависи как се кара колата-съединител може да замине по всяко време!

Незнам дали изведнъж ще падне-аз съм имал подобна случка,но с камион-придърпва,придърпва и извъднъж спря съвсем!

Съжалявам,че най-вероятно трябва да извършиш смяна (подмяна) толкова рано.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не блокира лагера и не пререже пластините на притискатела,или не се прецака някоя от помпите-НЯМА КАК ДА ПАДНЕ ПЕДАЛА ИЗВЕДНЪЖ.Просто ще си започне постепенно да си буксува като се износи.

Различно издържа -може и 180 х.да издържи може и 18

а за свистенето,що ни занимаваш като ще го оправяш после.карай така ,криза е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.