Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелицията загрява при спряно парно???????


ogy76

Recommended Posts

Здравейте колеги,

днес ми се случи нещо доста тревожно.При шофиране в града и пуснато парно колата вдигна около 90 градуса и ги държеше.В купето стана много топло и спрях вентилатора а после и врътнах копчето към синия сектор на студено.След минута две температурата тръгна да се вдига до към 100 градуса и аз се притесних да не прегрее.Отново върнах копчето в червения сектор и температурата се нормализира.

За зимата добре ама и лятото ако трябва да карам с парно?Моля ако някой се сеща какво да направя за да оправя проблема да сподели.Разчитам на вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всички случаи ще караш на парно през лятото ако не си смениш термостата. Лошото е, че по някога и това не помага.

Сменяш термостат и е желателно да промиеш цялата охладителна система и да смениш и антифриза. Провери също (но като смениш термостата) дали като позагрее колата се включва перката, щото може и там да има проблем без ти да знаеш.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали като позагрее колата се включва перката, щото може и там да има проблем без ти да знаеш.
щом е при задръстен трафик обърни внимание и на това
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

за пореден път се уверих в ползата от членството ми в този прекрасен клуб. smile113

Както казахте се оказа термостат,смених го с нов (полски) и проблема изчезна. smile006 Незнам дали полския е добра алтернатива,но в трите магазина в Пловдив имаше само такива на три различни цени(24.80;27.00 и 33.50).В Еуратек не съм ходил защото там си е брадва попринцип.Навсякъде казваха,че това е най-доброто което може да се намери.На термостата пише,че отваря на 88градуса.След пробата в Пловдивския трафик в 17,30 часа се уверих,че проблема е решен.Изключително съм благодарен на всички колеги взели отношение по решаването на моя проблем smile119 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за пореден път се уверих в ползата от членството ми в този прекрасен клуб...

smile162 smile194

 

...В Еуратек не съм ходил защото там си е брадва попринцип...

Не винаги колега. Аз лично моя го купих от ЕТ (Еуратек) и да ти кажа беше по-евтин от други магазини, а освен това ми даваха 2 год. гаранция, ако се смени в ЕТ. Така че всичко е относително.

Но за решението на проблема smile170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Не винаги колега. Аз лично моя го купих от ЕТ (Еуратек) и да ти кажа беше по-евтин от други магазини, а освен това ми даваха 2 год. гаранция, ако се смени в ЕТ.

И колко пари е , ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е евтиния и беше 10.80 лв. Скъпият тогава беше 110 лв. Сещаш се кой за кой двигател е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е евтиния и беше 10.80 лв. Скъпият тогава беше 110 лв. Сещаш се кой за кой двигател е.

На колегата "ogy76" е от скъпия вариант , така че си е спестил 90,00лв , а това са си пари все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата "ogy76" е от скъпия вариант , така че си е спестил 90,00лв , а това са си пари все пак.

Естествено. Даже поздравления за колегата.

smile188 Не мога да си обясня разликата в цените. При условие, че запазим разликата (5 пъти) в цената и на ogy76 термостата е купен за 27-28 лв. от 110 в ЕТ, тогава колко би трябвало да струва моят при условие, че в ЕТ беше 10.80. Може би 10 : 5 = 2 лв? ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.