Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпросче за температура на двигателя 1,9 ПД


klarnetko

Recommended Posts

прави ми впечатление ча достига 90 градуса след 10км.градско каране в София.Това не ми харесва.Старата 01 1,9-90к.с. загрява много по-бързо и стрелката немърда от 90 градуса.При вас как е?Пишете,моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата има подгреватели на антифриза, а новата електрически нагревател на парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изписано е доста по темата,но все пак да кажа.Зависи с колко газ я караш,моята без да я настъпвам и цял ден няма да загрее,но като надам една юнашка 2ра (което рядко правя) загрява на 2рата пряка.Иначе си седи на 90 градуса,което е нормалното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя немърда от 90 градуса,ама бавно ги достига.това не е ли гадно за мотора?все пак нормалния температурен режим е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на новата фабиа пък непоказва каква е темп (това мн ме дразни) като е студена свети синичко а ако прегрее сигурно ще свети червеничко хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на новата фабиа пък непоказва каква е темп (това мн ме дразни) като е студена свети синичко а ако прегрее сигурно ще свети червеничко хаха

това наистина е гадно :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет - пускай си калорифера в купето ! Освен , че топли по-бързо купето , по обратен път се топли и антифриза (макар и слабо) , а също така се натоварва и двигателя , което също способства по-бързо загряване . За целта слагай температурата на "HI" , а индикацията "ECON" да НЕ свети. Колата става малко по-мудна , но ще откриеш разликата !!! :D

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Щом за 10 км градско качва 90 градуса - това е нормално! Но и номера с климатика - също върши работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.