Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SERVICE MANUEL OCTAVIA


roki

Recommended Posts

Привет! Нов съм във форума, защото отскоро имам OCTAVIA 1.9 110 коня, но нямам никаква техническа информация за нея.Ако някой има SERVICE MANUEL, моля да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Добре дошъл! smile187

2. Не пиши с главни букви, защото модераторите са много строги smile106 .

3. Погледни раздел "Литература" и по точно ТОВА Вероятно ще намериш каквото ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш сериозно сервизно ръководство за VAG си свали ELSA 3.6 от torrents.ru. Само програмата и файловете за Шкода ти стигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да попиташ в ЕТ - продават се книжки и на български. Добре дошъл във форума и много безаварийни километри и радост с новата ти придобивка.

А по въпроса за това

........ , защото модераторите са много строги smile106 .

не съм много съгласен. Еле пък на тоя раздел (пък и на всички останали според мен) и двамата "началници" си "коткаме" потребителите като кокошка пиленцата. smile084 Лесни сме (едно дълго кафе със сметана на някоя среща по бензиностанциите и готово...) За писането с главни букви - можеш естествено (когато "викаш"). RELAX и :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.