Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Писане върху PDF формат?


burziqvlak

Recommended Posts

изтегли си Adobe Acrobat (но не Reader,а "пълната версия"), инсталираш го и като отвориш ПДФ-а с него, можеш да пишеш и да го редактираш. Има само един тънък момент - ако ПДФ-ът е защитен с парола срещу писане, ако не я знаеш - не можеш да го пипаш.

ако имаш регистрация в Zamunda - ето ти линк към торента: http://zamunda.net/details.php?id=107122&hit=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PDF-формата е силно ограничен за редактиране. Отвори файла с Adobe Acrobat и ще разбереш дали и кое подлежи на промяна.

Явно документа за който става въпрос по начало не е предвиден за попълване на текст (няма форми за попълване).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:arrow: P.S. Забравих да спомена, че ако ПДФ-ът е направен от снимка (jpg,png, и така нататъка), редактирането му изисква повече усилия и програми от един Adobe. Ако обаче е направен от doc или xls, има вероятност да може да се редактира.

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за защитени ПДФ-и аз лично съм ползвал Advanced PDF Password Recovery и съм доволен. Софтуера е платен, но нерегистрираната (trial) версия се справя с първите страници на документа. Погледни ТУК или ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей кви добри хора имало в тоя форум =D> свърших си работата благодарение на вас...Живи и здрави.. И стискайте палци ,другиден ми е кастинга, да ви забавлявам от екрана...с повече късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега програмата за редактиране на PDF файлове е Abby Fine Reader.

Много съм доволен от нея.

 

Тази програма доколкото помня май беше за OCR...т.е. от един сканиран документ или снимка на документ да се изкара текста - разпознава текста и го конвертира в текстов формат.....Аз поне не знам Abby Fine Reader да може да редактира PDF-и....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей кви добри хора имало в тоя форум =D> свърших си работата благодарение на вас...Живи и здрави.. И стискайте палци ,другиден ми е кастинга, да ви забавлявам от екрана...с повече късмет

успех в пеенето :smt017

стискам ти палци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей кви добри хора имало в тоя форум =D> свърших си работата благодарение на вас...Живи и здрави.. И стискайте палци ,другиден ми е кастинга, да ви забавлявам от екрана...с повече късмет

 

 

стигни до където беше стигнал... па този път смс-и ще има повече ;)

УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега програмата за редактиране на PDF файлове е Abby Fine Reader.

Много съм доволен от нея.

 

Тази програма доколкото помня май беше за OCR...т.е. от един сканиран документ или снимка на документ да се изкара текста - разпознава текста и го конвертира в текстов формат.....Аз поне не знам Abby Fine Reader да може да редактира PDF-и....

Колега освен разпознаване на сканиран файл и конвертирането му в Word-овски файл,а иначе върху така създадения PDF файл може да редактираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е,след довечера(имам 4рд днес) незнам как ще грача утре...Ае важно е ташак да стаа :smt017

Жив и здрав, и успех. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е,след довечера(имам 4рд днес) незнам как ще грача утре...Ае важно е ташак да стаа :smt017

 

 

ЧРД колега!!!

Жив и здрав! Утре да ги смаеш, и после да идваме на големите концерти ;)

Весело празнуване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.