Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПРОБЛЕМ С предницата Моля Помощ


valter

Recommended Posts

Здравейте отново,до вчера колата ми вървеше отлично. Но днес забелязах че като мина през някоя неравност се чува тъп звук отпред (като изписал амортисьор). веднага отидох да ми видят предницата и ми казаха че всичко е наред но колата като мина през неравност продължава да дрънчи. въпросът ми е "Какво може да е това?" и "Дали е възможно да е от тампоните на кормилната щанга?" ако ги сменя дали щесе оправи? Благодаря Ви предварително ! шкодата е Skoda Fabia 1.4 44k.w 2001g.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Дали е възможно да е от тампоните на кормилната щанга?" ако ги сменя дали щесе оправи?

Не възможно такова нещо няма.

Провери кутията на въздушния филтър да не би да е от там.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам подобен проблем ходих и ми казаха да сменя ляв вътрешен накрайник и къс десен било от тях като ги сменя ще пиша за резултатите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 някои работи не могат да се оправят във форума и да се диагностицират от разтояние

просто няма смисъл от всякакви безпочвени предположения,които само ще объркат вместо да помогнат smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е гадаене, но аз предполагам че е от тампоните на носачите.Като им дойде времето за смяна като минеш през дупка тропа като че си в каруца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е гадаене, но аз предполагам че е от тампоните на носачите.Като им дойде времето за смяна като минеш през дупка тропа като че си в каруца.

:smt017 Преди около 3 години на двете служебни тропащи фабии на по 80к км софийско каране точно това се оказа. valter провери и тях за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.