Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варненци да карат през ден ?


M0rGaN

Recommended Posts

Не си го представям. Веднага ми идват наум няколко неща. Какво ще правят:

1.Такситата.

2.Служебните автомобили.

3.Автомобилите зареждащи магазини. Не малко от тях са леки коли.

4.Искам да отида на почивка, която съм резервирал - трябва да чакам "правилния" ден.

Ами там където отивам, ако въведат обратен график???

 

 

smile181 smile181 smile181

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото да не се допускали автомобили от провинцията...е Варна не е ли провинция ??????? И дай като сме от провинцията - да мрем. Бахти тъпия народ.... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е тъпо. Не могат да ми казват в кой ден да си карам колата и в кой не. Аз си плащам данък МПС за 365 дни в годината :!: Това предложение е просто безумие и не мисля, че има каквито и да било шансове да се превърне в реалност.

 

П.п.:

...е Варна не е ли провинция ???????

 

Ти пък и ти се изходи по темата smile175 . Да не се обижда никой, ама отгорът на конкретно поставения от теб въпрос е... НЕ :mrgreen: :!: Хемингуей го е казал, не аз ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Това не е решило проблема в Атина....не вярвам и във Варна да успее.

Поздрави.

 

ПС. Във Варна задръстванията не ми се виждат такива сериозни, като софийските такива. Не случайно Варна е на-доброто място за живеене в България

ПС1. ООпс...Във Варна ходя само лятос на морето. :D:D:D В тамошните кръчми съм оставил повече пари от навсякъде другаде.....така че не ми се връзвайте много на впечатленията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е Варна не е ли провинция ???????

 

Ти пък и ти се изходи по темата smile175 . Да не се обижда никой, ама отгоВОрът на конкретно поставения от теб въпрос е... НЕ :mrgreen: :!: Хемингуей го е казал, не аз ;) .

 

Ами изходих се....ходеше ми се и взех че се изходих. Би ли ми намерил цитата на Хемингуей относно това, че "Варна не е провинция", понеже ми стана интересно.

 

Под провинция се разбира околията на големи градове които са обособени като малки държави (щативе в USA, провинциите в Германия, и т.н.) в които има местни органи на самоуправление - парламент, правителство, собствени полицейски сили, също имат собствена данъчна, имиграционна и образователна политика, както и да участват чрез свои териториални представители. (цитат от енциклопения). Ако държавата няма такива градове с такъв статут, се приема че провинция е всичко извън столицата !!!! Така че, колкото и да не Ви се иска - Варна както и Русе и т.н. са си провинции.

 

Хайде стига съм се изхождал.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, стига стрелба :smt019

темата е друга :!:

 

ПП.До колкото си спомням преди доста години имаше нещо подобно. Май поради липса на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, стига стрелба :smt019

темата е друга :!:

 

ПП.До колкото си спомням преди доста години имаше нещо подобно. Май поради липса на бензин.

 

E, те се га ще го направят да е от липсата на ПАРИ за бензин :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

 

Колега, колкото и грубо да звучи, всичко извън Варна и София е провинция :!: И това съвсем не е комплимент нито за Варненци, нито за Софиянци, защото животът в тези единствени 2 града става все по-ужасен, а извън тях той просто умира...

 

Нали се сещаш: нито ти си избрал да се родиш в Русе, нито аз във Варна ;)

 

А по повод писанията - какво да кажа - пълен шит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чак да умира.........

 

някой обичат тишина и спокойствие! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чак да умира.........

 

някой обичат тишина и спокойствие! \:D/

Е то е ясно че Дч е краен квартал на Варна за това е по спокоино :mrgreen:

а иначе отново по темата отиваш в провинцията :mrgreen: с кола с четен номер и се прибираш на другия ден, трябва да стоиш извън града целия ден, за да чакаш да мине деня на нечетните smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а иначе отново по темата отиваш в провинцията :mrgreen: с кола с четен номер и се прибираш на другия ден, трябва да стоиш извън града целия ден, за да чакаш да мине деня на нечетните smile150

 

Абе на нашите управници от време на време им идват такива простотии на акълите, но най-лошото е че понякога взимат че реализират тези свои идеи. Пример - Калотина - простотията с USB стикчетата....от това по-голяма простотия няма засега...но не е късно де - е Варна е налице .... защо да не се изложат още малко :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споренето по въпроса, кои градове са провинция е безмислен,само се избиват комплекси! :-k

 

 

П.С.Днес бях във Видин,толкова чист град скоро не бях виждал.Браво на хората там! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе през ден се ядва некак си - ама като свържат софийското метро със Варна - лошо, ше може само в неделя да си караме колите извън провинцията. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През ден........

 

Знаете ли...... колко варненки ще плачат за мене??? :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще ни вземат половин данък? И половин винетка? Половинка гражданска? И половинка Каско. Така и така ще може да ползваш колата си през 1/2 от годината..... :smt019 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се светнах, че всъщност моята кола е с четен номер, а на брата с нечетен, така че мен не ме лови и без това :mrgreen: . Облагодетелствани ще са таксиметровите шофьори и градския транспорт ще е още по-претъпкан...

 

П.п.: Ися, приятелката чете ли форума :P ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще ни вземат половин данък? И половин винетка? Половинка гражданска? И половинка Каско. Така и така ще може да ползваш колата си през 1/2 от годината..... :smt019 :smt034

Дори и така да направят, в което искрено се съмнявам....за втората кола която много хора, които не могат без кола ще си вземат пак ще им се събере цял....

:D:D:D

Е...това няма да реши проблема с трафика, защото ще се напълни със спрели коли, но пък кой нали ще се отчете дейност насочена към подобрение на трафика.....

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре, аз имам две коли. И без друго не мога да ги карам и двете наведнъж - едната за четни номера, другата за нечетни :-) Пак няма да ми накривят и ще си ходя във Варна когато си искам :-) Те по този начин стимулират купуването на по още една кола - ей така за идеята :-) И каква стана тя - още повече коли и чудесии във Варна и по големи задръствания евентуално след като премахнат това ограничение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще ни вземат половин данък? И половин винетка? Половинка гражданска? И половинка Каско. Така и така ще може да ползваш колата си през 1/2 от годината..... :smt019 :smt034

Напротив колега-гражданската даже ще я вдигат- http://www.dnes.bg/article.php?id=66126 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има решение на въпроса:

- поръчвате си номер с букви за Х пари. :mrgreen:

- или завършващ на 0. Математически нулата май не е нито четна, нито нечетна. :?: Но сигурно ще я броят за четно :?:

 

ПП. Поразрових се из нета. Повечето "гласове" са за четност на нулата, но не липсват и колебания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Математически нулата май не е нито четна, нито нечетна. :?: Но сигурно ще я броят за четно :?:

ПП. Поразрових се из нета. Повечето "гласове" са за четност на нулата, но не липсват и колебания.

Може би ще се взима под внимание сборът от цифрите съставляващи ДКН :mrgreen: .

Да. И последният да затвори вратата.

Глупости на търкалета. Докато не направят удобен и комфортен градски транспорт нищо няма да излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.