Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сивик 1.4 vs Фелиция 1.3 MPI


nastezatelq

Recommended Posts

По реално би било да се дръпнеш с Фабия 1 1.4 16В - е тогава ще стане интересно.......... :smt030

Ако има някой желание и такава Фабия на Сокола що да не ги пробваме,важно е да става веселото

Фелата защо да няма шанс все пак е и малко по-лека от Хондата и с преднина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да бе-аз съм недогледал-ти и преднина му даваш.

Ми в такъв случай-всичко зависи от старта!

Ако стартира добре -може и да не можеш да го стигнеш преди края на отсечката,или поне равни ще бъдете! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да не ги пробваме,важно е да става веселото
smile159 ето това е готин човек,защото повечето рейсъри много се вживяват и не могат да губят.Или като загубят им си разваля настроението.Състезанията се правят за забавление,не да се дразнят и мерят пи*ки ;)

не може да имаш най бързата кола,колкото и да е бърза,все ще се намери 1 по-луд с по бърза кола,та дори и като твоя модел,но с по изцеден двигател с ресурс от няколко старта понякога....

поздрави на всички готини рацери smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата в случая бие, без съмнение. Аз съм се пробвал на 100м с моята фела 1.6MPI 75к срещу Хонда Сивик 1.3 75 коня, незнам, май двувалка беше. Взе първите метри с половин кола и после наравно до края...

 

Хондата на колегата обаче няма шанс срещу фаб 1.4 двувалка, особено 101 коня версията според мен. Но това може на сокола да се провери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка за мен не е важно на кое място ще завършиш важното е да стартираш

Краси Хонда 1.3 75 коня няма двувалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги- става дума за bega4kata и nastezatelq- прави сте за гонките....но нека и аз изкажа мнение!

 

Не е приятно (поне на мен не би ми било) да ми дадат 3 коли преднина и да ме бият-някакси ...гадничко е,ще си помислиш-колата ми е спряла....

 

Шкодата ако бие пък-хондата е дала преднита и затова....

 

Няма лошо-щом е за спорта! smile113

 

За мен е най-добре-нареждат се на линия сходни като двигатели или коне автомобили и ...бой!

smile159

 

Поне това е лично мнение-аз преди кат имах сачми в капандурата :) много ходих по гонки....доста съм ги драл-пак става въпрос за сходни автомобили....а който искам да ги унижа-съм им давал; преднина.........

 

Най-добре е заедно на линията и бой!

 

Щото сега Анастас ако изкара Демона-(с този мотор в Сток хонда и прая 1ТИР-ама .....) и ми даде 3 коли преднина и ме разпука smile169 .....доста ще ми е гадно!

За спорта бих се радвал да ме бие с 2 ТИРа, ама да тръгнем от място.....все пак не е мн в моята категория! smile168

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренчо точно затова му давам 3 коли преднина понеже не сме еднакви коне и кубици,а това го правим за спорта и да ние весело.Ако се намери Фабия 1.4 16в заставаме на чертата и "бой" както ти казваш smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казах-няма лошо. Щом е за спорта!

 

Аз само исказах мнение,че като цяло не обичам такива неща като преднини и тн,но при положение,че и 2мата нямате претенция и сте се разбрали....

 

LET'S RACE! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казах-няма лошо. Щом е за спорта!

 

Аз само исказах мнение,че като цяло не обичам такива неща като преднини и тн,но при положение,че и 2мата нямате претенция и сте се разбрали....

 

LET'S RACE! smile113

:smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне това е лично мнение-аз преди кат имах сачми в капандурата :) много ходих по гонки....доста съм ги драл-пак става въпрос за сходни автомобили....а който искам да ги унижа-съм им давал; преднина.........
ама и са те драли smile001 smile169 smile001 smile001 smile001 smile168 smile001 smile001 smile001

една червена кола...

и мен са ме драли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може да имаш най бързата кола,колкото и да е бърза,все ще се намери 1 по-луд с по бърза кола,та дори и като твоя модел,но с по изцеден двигател с ресурс от няколко старта понякога....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не е приятно (поне на мен не би ми било) да ми дадат 3 коли преднина и да ме бият-някакси ...гадничко е,ще си помислиш-колата ми е спряла....

Поздрави!

Мда...

и при мен така би се получило..... :D:D:D За това не бях се сетил...

Мъдър човек е BlackPerl...

Поздрави

ПС... На времето играех шах срещу майка....първо ми играеше без царица, след това с царица...но без топ, след това само без кон....и т. н.....

Истински горд се чувствах първия път, когато я победих при равни условия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

малко да повдигна една стара тема която щеше да е интересна на Междене,но по простата причина че с колегата "hdd" няма да можем да дойдем на събора няма и да има гонка :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.