Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сивик 1.4 vs Фелиция 1.3 MPI


nastezatelq

Recommended Posts

С колегата hdd се зароди спор коя кола ще победи.Давам му 3 коли преднина от колата сваля каквото иска (седалки,резервна гума,инструмент.....вратите ако иска) ще ги пробваме на 400-500м.Облогът е 50лв. и една маса.

Вие какво мислите дали има шанс smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах една Фелиция 1.3 МПИ преди 4 години. Реших един ден да се подгоня с един мой колега - той имаше (и още го има де) ROVER 214. Мислех си - ето мойта е 1.3, а неговата 1.4 - разлика голяма няма да има. Тръгнахме и ......... колегата с роъвър-а просто се превърна в Малкия Мук smile068 - дим да го няма. А то се оказа след това че Роувър-а е бил 101 к.с. заводско. Е къде съм тръгнал аз да се меря - дето има една приказка : "На гол тумбак - чефте пищови".....Та мисълта ми е че не се знае Хондата каква е...това 1.4 е много относително. Но все ми се струва, че Фелицията просто ще е на второ място....колкото и да не искам да си го призная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За преднината си остава 3 коли

 

.....Та мисълта ми е че не се знае Хондата каква е...това 1.4 е много относително.

напълно нормална smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено провери колко коня е хондата, да не останеш учуден. Имай предвид че японеца може да реши да не превключва скорости както на тебе ще ти се наложи, за да не ремонтираш после. :))

И все пак всичко си е до шофер и колко добре си познава колата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондичката е 90 и няколко, а и все пак си има 3 коли преднина това са около 12.50 метра в плюс за него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия спорове не се ли решават на някой булевард... а не във форума :-k .

ние не се съзтезаваме по улиците в града [-X а спора може да го решим на Междене до тогава има много време smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 1.4 Dual Carb,

това ли е?

Незнам какви са тия 2 карба, ама имам приятел който имаше алфаромео с 2 карба и на едно място му бяха казали, че майстора дето може да ги настрои е починал миналата година, така че може и да биеш :))

 

Ще бъде интересно със сигурност де

=D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все ми се струва, че Фелицията просто ще е на второ място....колкото и да не искам да си го призная.

Не подценявайте

smile150
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все ми се струва, че Фелицията просто ще е на второ място....колкото и да не искам да си го призная.

Не подценявайте

smile150

аз не съм я подценил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

ми пуснете една анкетка де.....та и ние ...останалите да залагаме. Преди състезанието обаче погледни под капаците на колите.

Както всички знаем, силовият тунинг може да си е казал думата и и в тялото на мишле да бие сърце на тигър.... :D:D:D или обратно

Поздрави

ПС. Моля поста ми да се разглежада с необходимото чувство за хумор.... :D

ПС 1. Викнете някой да снима старат и финала ако се намира под ръка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я таз фела я докарайте да и поговорим с бат Васка

... абе бат Сами я ми нахвърляй на едно лично какво ще и говорите ... пък аз с нея ще се разбера :smt034 :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

ми пуснете една анкетка де.....та и ние ...останалите да залагаме. Преди състезанието обаче погледни под капаците на колите.

Както всички знаем, силовият тунинг може да си е казал думата и и в тялото на мишле да бие сърце на тигър.... :D:D:D или обратно

Поздрави

ПС. Моля поста ми да се разглежада с необходимото чувство за хумор.... :D

ПС 1. Викнете някой да снима старат и финала ако се намира под ръка...

няма проблем със залагането който спечели и каквото спечели ще се изяде и изпие на Сокола smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що на лично,нека да го уплашим smile169 малко.

Ето такова портване на главата/Ладова е ,но такава правим в момента/

1.8м.м.фреза клапан за налягане на горивото и може и едно валче

И направо ще му отвеем шапката на Хонда мен smile169 smile159

На Ладовия му слагаме клапани от Алфа 2000 в случая/смукателен ф40 и изпуск.ф35/,а на Фелата на кратуната ще измерим максимума, ще и измислим клапани от нещо много лесно,новите легла и водачи ако трябва и...ще му дадем ние 3 коли преднина

Само трябва да се жертва 1 глава

В рамките на 1000 лв ще понавървява и това без да се бута долния етаж/е там само вала щото е в блока/

Просто до сега никой със шкода не си е плащал за подобно нещо и не сме правили,не че не може да се напращи шкодовия мотор по Български тертип за малко пари

post-2454-138453075198_thumb.jpg

post-2454-138453075199_thumb.jpg

post-2454-138453075201_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегач неразбирам ненависта ти към хонда , явно някой жестоко те е наказал :lol::lol::lol:

колегата със стоково 1.3 явно си тръгнал да черпиш нито си по лек нито по мощен нито....абе нищо вре и питай колегите които те надъхват въз основан на кое ще го биеш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се подписва един колега от форума "Не са важни 100 те коня под капака , а магарето зад волана" ... та на къси разстояния всичко е възможно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелата няма шанс......

Съжалявам, но това е суровата действителност!

 

Нека си говорим реално.Няма шанс,че и срещу дуал карб :P.

 

smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По реално би било да се дръпнеш с Фабия 1 1.4 16В - е тогава ще стане интересно.......... :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегач неразбирам ненависта ти към хонда , явно някой жестоко те е наказал :lol::lol::lol:

колегата със стоково 1.3 явно си тръгнал да черпиш нито си по лек нито по мощен нито....абе нищо вре и питай колегите които те надъхват въз основан на кое ще го биеш !

... тя може да е стокова,ама до 1-май има мнооооого време ... може вече да не е същата '' СТОКА" smile068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.