Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Багажник за Румстър


Tin4o

Recommended Posts

Моля за съвет от къде да си намеря по-изгодно багажник/за ски/за Румстър-а? В ЕТ само напречните греди са 300 лв.и ми се вижда скъпичко.Благодаря предварително.

Горд собственик на Roomster 1.6 16V Стайл Електро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих напречни греди от пазара със заключване за 35лв.Има магазини,поне тук в Пловдив в които се продават за по 50-60 лв и такива за ски

Ако те интересува мога да проверя колко точно струват smile114 smile129

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за ски зет ми ползва едни магнитни джаджи, които се лепят отгоре на колата.

Стават за два чифта ски, държат здраво, лесно се слагат и свалят (има ги в хипермаркетите)

Ако искаш да возиш и нещо друго ще трябва да ни кажеш дали имаш рейки на покрива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за ски зет ми ползва едни магнитни джаджи, които се лепят отгоре на колата.

Стават за два чифта ски, държат здраво, лесно се слагат и свалят (има ги в хипермаркетите)

Ако искаш да возиш и нещо друго ще трябва да ни кажеш дали имаш рейки на покрива.

 

Всички румстъри си имат серийно надлъжни рейки(поне тези от ЕТ). А въпросната "магнитна джаджа" не си струва при положение, че може да си купи рейки. Да не говорим, че съм виждал как същата такава джаджа се отлепя от тавана в движение :mrgreen:. Иначе, ако колегата е от София, магазин за ски багажници има близо до хотел Плиска(между него и пицария Каприз).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 път ползвах такъв магнитен олигофренски багажник и ските ми литнаха при едно изпреварване! Добре,че нямаше никой зад мен, а и ските паднаха на поляната до пътя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали багажника е олигофренски или олигофрен го е купувал и слагал, но другия който се хваща за надлъжните рейки си е бая цифра и при положение че ще го ползваш 10-15 пъти в годината и само на такава кола, просто не си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,

 

Как ги отлепяте тия магнитни багажници бре!??!?! Аз ползвах един който не можех да сваля! Карал съм със 150+ и ските не помръдват. Единствения недостатък беше, че оставяше гадно мръсотия по колата, а тя беше бяла...

 

Поздрави

 

PS: Неправилно сложен магнитен багажник пада веднага! Ако е правилно сложен можеш да го свалиш само следвайки инструкцийте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Forester,майна,мерси че ме нарече олигофрен!

Багажника беше руски!

Магнитен според мен винаги ще остави някаква следа по боята след време!

Като вземете да ми се циганите за някви такива минимални вложения ми става смешно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай VALDO!

думата "олигофрен" отстътва от моя речник, а в случая останах с впечатлението че не ти си бил главния герой в изпълнението със ските.

 

Наистина багажника на зет ми държи много здраво, но и той го използва само от Хвойна до Пампорово, ако е по магистрала или при скорост над 60 км/ч не знам как ще се държи.

Хубавото на тези багажници, според мен е, че ските лежат на кантовете и така челното съпротивление е по малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори и да е супер марков магнитен пак не бих се излъгал втори път!Предполагам и че температурна разлика също ще влияе върху това колко здраво е закрепен багажника към колата.

Едно прекрасно нещо на Combi-то е наличието на рейки,към които без проблеми се захващат всякакъв вид багажници и то доста здраво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO, Forester,

 

Магнитния багажник, ако е читав де, държи адски здраво! Условието е да се монтира правилно, т.е. на плоската част на тавана а не на извивките. Ако има извивка магнита не се огъва добре и не прилепва. От там и белите. Пак казвам - с читав магнитен багажник съм карал със 150+ и не е мръднал. Няма значение и температурата. Проблема е и си остава цапането и драскането. Ако имаш дори малко прах/мръсотия на тавана със сигурност след това ще е леко надран. На по-захабен автомобил не си личи, но на нов ....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги.Купих си напречни греди стоманени чешки -145лв.със заключване/без заключване са 100лв/ и багажник за 4 чифта ски-65 лв.-също чешки/Хакър/.Това е много добра цена в сравнение с други места.Магазинът е по локалното платно преди х.Плиска, на гърба на ресторант Капри.Има и изгодно кутии за багаж, багажници за велосипеди и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.