Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся си игра.


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, напоследък съм се запалил по жанра QUEST (наскоро превъртяхме и двете Сибери-и) Препоръчайте, моля нещо (ама да не е пълно с вируси - всичко, дето свалих досега от ZAMUNDA-та AVG-то го кастри :mrgreen: и слава Богу :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко игри съм играл, но една наистина доста ме беше пленила преди няколко години. Казва се The Legend of Kyrandia. Играх я наколко пъти .... страхотна игричка но е доста стара и графиката не е кой зне колко добра. Горещо ти я препоръчвам (но трябва да си я подкараш под ДОС) :

 

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Legend_of_Kyrandia

 

99296299200nm3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко, дето свалих досега от ZAMUNDA-та AVG-то го кастри :mrgreen: и слава Богу :mrgreen: )

Това че ( специално AVG ) засича даден фаил като вирус съвсем не значи че тои

е такъв. Бих ти предложил да се подсигуриш с някоя друга програма.

А и да ти кажа в zamunda на 99% от торентите са чисти от към бацили :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния куест,който играх беше Jazz&Faust - преведена е на български и ми беше доста интересна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте, моля нещо (ама да не е пълно с вируси - всичко, дето свалих досега от ZAMUNDA-та AVG-то го кастри :mrgreen: и слава Богу :mrgreen: )

Имай предвид, че повечето кракове се разпознават от антивирусните програми като вируси и съответно - в канала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Monkey Islaнd поредицата е интерсна. MYST също е доста популярна. Има една много добра игра Fahrenheit (излиза още под името Indigo Prophecy). Не е точно класически куест като Syberia, но е страшно интересна. Препоръчвам я! Иначе напоследък гледам, че излизат разни Шерлок Холмс-ове, но не съм ги играл, няма време. Ако си фен на крими жанра CSI е добър вариант. По-добро от Сайбириата обаче НЯМА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.