Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джамия в Бургас


deso_top

Recommended Posts

Еми щом общината им отпуска терен,що да не си спретнат една джамия.

Пак се радвайте че не е в Морската градина.То не е виновен тоя дето яде баницата а тоя дето му я дава. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не съм про-турско, про-мохамеданско, про-ДПСарско или каквото и да било настроен..

но помислете малко - ние не строим ли храмове (православни) в други държави? През 2008г в Испания са вдигнати две български църкви. И в турция имаме църкви... Някой да е рипнал слещу нас?

По-добре да са доволни от живота си, да си се молят там, и да ни мислят за други простотии...

Разбира се въпроса е доста сложен ако се погледне от политичската му страна, но нея не искам да засягам, че ще стане много бурна тема.. ;)

 

По-скоро... да помислим - защо пък и ние да не вдигнем още една църква в Истанбул? Щото няма кой да го направи, е за това... Проблема си е в нас, не в тях... smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не съм про-турско, про-мохамеданско, про-ДПСарско или каквото и да било настроен..

но помислете малко - ние не строим ли храмове (православни) в други държави? През 2008г в Испания са вдигнати две български църкви. И в турция имаме църкви... Някой да е рипнал слещу нас?

По-добре да са доволни от живота си, да си се молят там, и да ни мислят за други простотии...

Разбира се въпроса е доста сложен ако се погледне от политичската му страна, но нея не искам да засягам, че ще стане много бурна тема.. ;)

 

По-скоро... да помислим - защо пък и ние да не вдигнем още една църква в Истанбул? Щото няма кой да го направи, е за това... Проблема си е в нас, не в тях... smile106

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не съм про-турско, про-мохамеданско, про-ДПСарско или каквото и да било настроен..

Про... съм съгласен, че не си Джо, но грешка е, че всички ние НЕ СМЕ анти-депесарски настроени. Аз лично познавам турци и мохамедани и нямам нищо против тях. Повечето от познатите ми са много свестни и хубави хора. Единствените които настройват тези хора против нас и против България са гадните депесари. Това е една паплач от престъпници и агенти на ДС, които сега се бият в гърдите, че разбираш ли защитават правата и свободите на малцинствата. А точно под това си прикритие вършат престъпленията си. Не веднъж съм казвал пред познати (че и непознати - кво ми пука), че депесето е едно злокачествено раково образувание, което яде красивата ни държава и обществото ни от вътре. За съжаление никаква химиотерапия не може да убие този карцином. А това хич не е добре за нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сиктир (ш`съ извинявЪми bj.gif) с тез догани, соколи, орли, гълъби и гугутки - който не му харесва да ходи да протестира пред НС и да го свали. То с избори се видя че няма да го изкараме от парламента. И като го изкараме какво - въпросния байо е просто лице на една идея, не е самата идея - махаш него, автоматично слагат друг. Нима не ти е ясно? Аз ли трябва да ти го обяснявам как става... Какво сте зейнали да му се не види. Форума ми се струва беше НЕ-политически доскоро... :smt032

 

Но по темата...

Тия петиции да не мислиш че някой ги чете, а? Слагаш си подписа калкото да си залъжеш съвестта че си направил нещо. Да, ама не си! Нито аз ще променя нещо, ако се подпиша. Нито ако щещ и 1 000 000 да се подпишат. Никой не чете петиции. Още повече пък онлайн.

Като не щете джамия - вижте къде ще се строи и стойте там на пост - не пускайте машините да копаят, работниците да работят. Например. Това ще е мнооооого по-ефективно. Без значение дали ще ви покажат по "талавизора" после..

smile159

и да не ми се обидите - нищо лично. Просто у нас нещата не са като във Франция - с петиции и референдуми да се решават проблемите..уви :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против никоя религия ,етнос или малцинство. Но е пародоксално в един комплекс като "Меден рудник" които има над 70 хиляди население и не повече от 500 мюсюлмани да се строи джамия ,и то на общински имот, при положение че няма един християнски храм. На всеки нормало мислещ човек ще му стане ясно че общинския съвет на Бургас обслужва нечии интереси (ДПС),които са да направи България второ Косово на Балканите. За съжаление нашия нов "Месия" Бойко Борисов и неговите "апостоли " много бързо завъртяха задницата на юг и гласуваха с две ръце за това (незнам кое е по-правилно смешно или трагично) решение. Виновни сме си ние самите ,като не ходим да гласуваме (повечето ще кажат няма за кои, всички са продажници -вярно е ),но по-добре сам да паднеш от колкото да те бутне накоя чалмосана баба с турски паспотр дошла да си вземе БЪЛГАРКАТА пенсия.Наи -лесно се оправлява прост народ или без мнение. С риск да остана неразбран ,аз ще гласувам за Атака , просто защото със своята партиина политика и национализъм до глупост никога няма да са в уравлението и моя вот няма да е положителен за тази партия , а отрицателен за всички други ,но целта е на тоз Доганчо да му набием фишека за Анадола,докато ние не сме присъединили към братска Турция и да питаме що аджаба нямаме новини на български по турската телевизия.

Не искам да превръщам форума място за политически дискусии ,които е против с решението на общинския съвет да се запише, които е сагласен пък да се радва за широко скроената си душа и скоро време (дано не съм прав) панталони.

Моля модератора да заключи темата и търпя цензура от негова страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема че ще се построи джамия в Меден рудник ? - Ще ходят да се молят там и едва ли на някой това ще попречи. Дали на подобно място се молят на Аллах, Христос, Буда или някой друг- все тая. Ми може би мюсюлманите са искали да построят джамия там и са поискали от общината терен, а християните, които са 70 хил /както пише/ не са се сетили да си имат църква наблизо и ай сега с вярата - проблем. Някой има ли против, че молещите се са мирно население без значение коя вяра изповядат ? Закакво са тез стари предразсъдъци, от които никой няма полза, но във всеки случай палят и поддържат социално напрежение дори вражда между мирни хора в цяло едно общество, където живеят и работят заедно, пращат децата си на училище заедно, возят се в градски транспорт заедно?... Някой има ли интерес от това- било българин или турчин ?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема че ще се построи джамия в Меден рудник ? - Ще ходят да се молят там и едва ли на някой това ще попречи. Дали на подобно място се молят на Аллах, Христос, Буда или някой друг- все тая. Ми може би мюсюлманите са искали да построят джамия там и са поискали от общината терен, а християните, които са 70 хил /както пише/ не са се сетили да си имат църква наблизо и ай сега с вярата - проблем. Някой има ли против, че молещите се са мирно население без значение коя вяра изповядат ? Закакво са тез стари предразсъдъци, от които никой няма полза, но във всеки случай палят и поддържат социално напрежение дори вражда между мирни хора в цяло едно общество, където живеят и работят заедно, пращат децата си на училище заедно, возят се в градски транспорт заедно?... Някой има ли интерес от това- било българин или турчин ?...

:smt017 именно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо против турците като етнос. Както казах и преди. хубави хора са. Важно е депесе да не разширява влиянието си. А те го правят точно по този начин, колкото и да не ви се вярва. Джамия - нищо против. Стига доган и обкръжение да са в затвора а депесе да е обявена извън закона. Но тъй като това не е така, а и няма да се случи :arrow: smile160 Нищо, че ми е далече от колибката. Днес в Бургас, Меден рудник. Утре ще ми кацнат до нас в Люлин. Haida siktir, както се казва на турски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че темата е за катинар :!:

Определено. :smt017 Постовете не отговарят на заглавието, всеки следващ придобива политическа насоченост и нетърпимост към различните, ако никой не я заключи или изтрие очаквайте развръзка по спора Доган- Сидер Воленов, опа- оня дето го рекламират в бутилка от водка 5- и кой кого. Чия партия ще печели и колко и чия ще бъде затрита на предстоящите избори и как. В който спор /то не и спор ами война в мирно време/ църквите и джамиите нема за к-во да се споменават. Не съм аз тоя дет ги решава тез работи затова от мен толкоз. smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма различни. Всички са еднакви. Лошото е, че някои са по-еднакви от другите. Опитах се да обясня защо гласувам Против. И тъй като наистина са ми политически доводите и аз спирам със спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.