Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ми светят светлините за задна скорост!


valter

Recommended Posts

Здравейте.

Преди три дни си купих Skoda Fabia1.4 МРI 44к.w и вчера разбрах, че не ми светва нищо отзад когато включа на задна скорост.Крушките са здрави а пак нищо??Някои може ли да ми помогне?

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори си книжката(ако имаш такава) и виж кой номер предпазител е за тях!Таблото се намира отстрани на таблото,като ОТВОРИШ ВРАТАТА!То и там сигурно има схема кое за какво е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само задната и на картончето няма описание че има предпазител за тези светлини

Ако е NewFabia - според мен е:

12 Reversing light 7,5А

Успех!

 

Погледнах и в документацията на Fabia 2000 - там е No13 и е 10А

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега valter, това е темата с документацията. След като влезеш в http://store.hamsia.org/docs/ и въведеш написаните Юзърнейм и Парола в горния раздел "Bookmarked collections" на петия ред пише "Търсене само за Фабия". Кликаш върху този надпис и след това втория по ред PDF е за табло и бушони на Фабия 2000 на руски език. На втора страница имаш скица на таблото и описание на всеки един предпазител. № 13 е този за който казваш, че не съществува и е 10А.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ясно и точно ти написаха къде най-често се появява проблема - в датчика на скоростната кутия. Погледни колата отдолу. Отпред на скоростната кутия стърчи един датчик. Свържи му клемите на късо, и дай на контакт. Ако не светнат светлините тогава търси други проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много.Наистина проблема се оказа в датчика на скоростната кутия.Но и С2Н5ОН ми помогна много с тези схеми наистина има и предпазител -№13 10А.Благодаря още ведньж на всички много ми помогнахте :smt017 :smt017 smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.