Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аларма на Фелиция


shotik

Recommended Posts

Въпрос към колегите с Фелиция-с фабрична аларма ли са фелициите след 2000 г и ако има къде да търся?

На моята под жабката намерих тази,с която сега работи,поставяна е допълнително,но намирам и втора сирена ,която е с ключе за изключване,но не намирам дали има и друга фабрична.

Все още не съм разглобявал по таблото ,но и времето е студено,та не е за тази работа.

Който знае,нека напише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли ти беше борбата с жабката пред НИМ.

Както и да е. До колкото знам нямат фабрични аларми Фелициите въобще. Поне на двама познати с Felicia '2000 няма. Каквото има монтирано - допълнително е.

ПП.- Прегледай го добре, че нещо ми направи впечатление голяма паяжина беше. Ти си естет човек и е хубаво да си ги изолираш и подредиш подобаващо. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

моята Филка също е 2000г има всички екстри но уви заводска аларма няма.И на мен ми се стори чудно,при условие,че има централно да липсва аларма но сигурно в Италия не е толкова сериозен проблема с кражбите.

Само с това мога да помогна smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня въпроса си :

При НИМ се опитвахме да разберем защо второто дистанционно не може да задейства алармата,най-вероятно да се е повредило,защото светодиода му свети постоянно при натискане на бутон ,а на работещото светодиода мига.

В описанията които намерих няма какви са опциите и как се програмират и ще се опитам с описания на подобни системи произведени от същата фирма/американска DEI/-RYTHON,CROTAL,WASP,HORNET,АUTO MATE и др.

Утре ще се обаждам на фирма ,вносителка на тези аларми ,за да питам в кой сервиз ги монтират и да ида да ми направят ново дистанционно ,ако не може да се оправи това което имам,също да ми обяснят как се програмира.Ще ида и до Еуротек ,може докато е била гаранционна или на лизинг да са я обслужвали там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да не съм прав. До колкото знам (от кума ми - стар алармаджия) програмирането на дистанционното е хардуерно. Монтира се чипа и след това се престъргват писти. Поне така са на МАК алармите. Би трябвало да могат да ти направят дистанционно и да ти вземат не повече от 20 лв. В крайна сметка частите в едно дистанционно са за малко повече от 5 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се в ЕУРАТЕК и от там ми дадоха телефон на Импас 56 ,с които са комбина за аларми.От Импас 56 ми предложиха за утре към 13 ч да ида и да ми направят второ дистанционно и да ми разяснят как се работи и настройва алармата.Утре вечер ще напиша резултата. smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...От Импас 56 ми предложиха за утре към 13 ч да ида и да ми направят второ дистанционно и да ми разяснят как се работи и настройва алармата.Утре вечер ще напиша резултата. smile169

Е не ти ли казаха цена? Имай предвид, че са меко казано мародери. Ако не те устрои цената при тях попитай и тук. За него поне знам, че е един от най-добрите в София и околността. Във връзка е с повечето производители и вносители на автоаларми и ще ти свърши работа.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих днес в Импас 56 ,погледнаха дистанционния пулт и :

-Каква е тази допотопна аларма,такова нещо не сме виждали!Слагаме ти една нова за 120 лева и всичко е о,кей !

И аз им казвам :

-Та нали вчера говорихме каква е алармата ,казахте че няма проблем ,а сега допотопна,нали е от 2002 г .

-Абе щом е повече от 3 г няма кой да я прави.

Казвам им -Чао ! и си тръгнах.

Почти същото и на още две места,от това разбирам ,че не искат да се занимават с направа или ремонт на този дист.пулт ,а да си пробутват стоката.

Минах и на ул."Попова шапка" 68 ,не видях отворено,за да питам ,а не си бях записал телефон,но вероятно и там ще е така.

За сега ще ползвам работещия дист.пулт,като се развали ще го мисля тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shotik обади се на Стамбата (на ул. Попова Шапка) и го питай. Не необходимо да ходиш до там. Просто му обясни каква е алармата и го питай е ли възможно ново дистанционно за нея или не е. А за Импас 56 - очакваше се.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120лв. за аларма дето плаши гаргите и най-вероятно е по-некачествена от твоята. Тия не са уред :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабрична аларма на фелиция няма! на моита аларма ENFORCER (допотопна) на едното дистанционно му се спукаха спойките на чипа. минах ги с поялника и проработи. а пък другото...алармата го забрави и не намерих кой да ми го програмира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.